Stejně, jako k ženě patří kabelky a šperky, mají i pánové své pánské doplňky, které neodmyslitelně ke stylovému oblečení patří. V nabídce je celá řada doplňků pro různé druhy příležitostí. Měly by však barevně i stylem ladit k oblečení, které jste zvolili.

Dolaďte svůj outfit

Doplňky jsou vhodné nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro běžné nošení. V nabídce naleznete stylové čepice, peněženky, kravaty a motýlky, manžetové knoflíčky či opasky.

Chystáte – li se na společenskou sezónu, mohly by se vám hodit manžetové knoflíčky, kravaty či pánské motýlky.

Manžetové knoflíčky mají moderní design i barvy a jsou vhodné pro akce, kde je vyžadován oblek, kterému dodají nádech elegance a luxusu. Někdy se může zdát, že jsou zanedbatelným doplňkem, nicméně okolí je všímavé…

Kravaty jsou stylovým doplňkem nejen na svatby, ale i celou řadu slavnostních příležitostí a formálních setkání. Kravatu volíme podle stylu a barvy košile. Chcete – li se vyhnout úřednickému stylu, vybírejte z nabídky kravat pletených či s texturou. Univerzálnost zaručí kravaty hedvábné s klasickým vzorem a silnějším proužkem.

Pánské motýlky se v posledních letech stávají opět hitem společenských akcí. V nabídce jsou motýlky nejen klasické (pro konzervativnější společenské akce), ale i trendy.

Něco navíc…

Kromě klasických pánských doplňků, které jsou na první pohled vidět, si pánové dopřávají i doplňky „méně viditelné“.

Patří mezi ně například kšandy nebo šle, peněženky či pánské opasky.

Kšandy, šle jsou moderním doplňkem každého elegantního muže. Hodí se jak do společenského oděvu, tak i na běžné nošení.

Peněženky jsou další nezbytnou maličkostí, kterou využíváme každý den. A to nejen na uchovávání peněz, ale třeba i kreditních karet. V nabídce je široká škála tvarů i barev.

Opasky jsou dlouhodobě velice oblíbeným pánský doplňkem. Jsou vhodné nejen k oblekům, ale i oblečení méně formálnímu.