Naplánovali jste si léto se spoustou výletů a různých aktivit, na které jindy není dostatek času, avšak chybí Vám k tomu milý člověk, s nímž byste mohla tyto plány zrealizovat?

Měsíc červenec se nezadržitelnými kroky blíží ke své druhé polovině a je na čase přestat pouze plánovat, ale udělat také krok k seznámení se sympatickými muži. Pokud se chcete s batohem na zádech toulat nejen po krásách České republiky, ale také v zahraničí, pak byste neměla zapomenout zkusit své štěstí prostřednictvím anglické verzi internetové Evropské seznamky.Křížem krážem tak můžete procestovat se svou novou lásku zajímavá místa země, do které jste se již dlouhá léta chtěla podívat. Prostřednictvím Seznamky štěstí se můžete seznámit se šarmantními muži z jižních středozemních zemí, se sympatickými anglicky hovořícími muži či s laskavými gentlemany ze sousedních zemí. Seznámení přes Evropskou seznamku je více než jednoduché. Stačí si najít chvíli času a založit si vlastní profil zde www.evropska-seznamka.cz/prihlaseni/.

Ve Vašem profilu by neměly chybět informace o rodinném stavu, vzhledu i Vašich zájmech. Nezapomeňte vyplnit rovněž kontaktní údaje a cizí jazyky, s nimiž jste schopni se dorozumět. Za velkou výhodu seznámení přes Evropskou seznamku je možné považovat možnost nejprve si s muži vyměnit prostřednictvím e-mailů, mobilu či různých sociálních sítí několik zpráv a teprve poté se vydat na osobní schůzku. Během letošního léta tak můžete prožít krásný letní románek i se zamilovat do Vašeho životního partnera.