Máte pocit, že jste našli toho pravého? Popřípadě jste potkali někoho, kdo se vám líbí a chcete ho pozvat na rande? Nebo jste dostali pozvání na první rande? Třesete se, chcete, aby vám to vyšlo. Jak tedy nepokazit první rande, abyste si jej pamatovali napořád?

Vymyslete správné místo setkání

Při výběru toho správného místa není od věci se domluvit s druhou stranou, vždycky je lepší domluva, než abyste se pak třeba dozvěděli, že jste vybrali restauraci, kde pracuje bývalý partner vašeho potenciálního protějšku. Na první schůzku nemusíte vymýšlet nic extra, spíše jde o to, abyste se poznali, popovídali si a zjistili o sobě něco málo. Proto volte správnou a příjemnou restauraci nebo kavárnu, kde si můžete nerušeně povídat.

Dejte si záležet na svém vzhledu

První dojem na prvním rande je důležitý, proto volte takové kousky, které jsou pro vás pohodlné, ve kterých se dobře cítíte. Pro ženy to nemusí znamenat výstřih až k pupíku a i muži mohou nechat doma smoking. Oblékněte zkrátka to, v čem se cítíte dobře a co vás vystihuje.

Pozor na peníze

Na prvním rande se sluší, aby zaplatil muž. Ovšem ženy by to neměly brát jako samozřejmost, měly by být vděčné. Zároveň je dobré vybírat takový zlatý střed, neobjednávat si to nejdražší na jídelním lístku jen proto, že to platí někdo jiný.

Pozor na pusu

Svěřovat se o svém životě je dobré, ale mějte se na pozoru. Možná máte pocit, že před vámi sedí „ten pravý“, ale může se také stát, že tohle je poprvé a naposledy, co se vidíte. Pochlubte se svými úspěchy, tím, čeho jste v životě dosáhly. Není důležité protějšku na prvním rande vyklopit celý svůj život dopodrobna. Dejte pozor, abyste nevzbuzovali lítost a smutek. První rande je o poznávání, spokojenosti, nemusíte z něj odcházet oba ubrečení s myšlenkou, že je život velmi nespravedlivý.