Google Play si pro nás připravil tři zajímavé aplikace, které pomáhají při práci na chytrém telefonu a vyhledávání informací. Podíváme se na to, jak si upravit upozornění v chytrém telefonu, jak si vyhledat informace pomocí chatu a nakonec zjistíme, které potraviny jsou plné éček.

Nastavte si notifikace podle svého gusta

Aplikace HeadsOff řeší menší problém, který sebou přinesl systém Android Lillipop. Nový způsob oznámení notifikací se totiž nemusí líbit všem. Naštěstí je tu aplikace HeadsOff, která vše vrací do původního stavu. Pomocí této aplikace deaktivujete tuto funkci. Jestliže si připlatíte 50 Kč za plnou verzi, můžete si dokonce vybrat jaké aplikace to budou.

HeadsOff stahujte zde.

Tipy a triky jak na aplikaci s AppChat

Aplikace AppChat je velkým hitem. Jednoduchá aplikace vám zobrazí chatovací místnosti u všech vašich aplikací. Můžete si tak rychle a snadno vyhledat užitečné rady a návody, jak s danou aplikací pracovat. Nemusíte už navštěvovat různá fóra, ale vše si najít v mobilním telefonu a v jedné aplikaci. Tato aplikace je vhodná i hráče her, kde si mohou hledat návody, kódy nebo zakládat klany a aliance.

AppChat stahujte zde.

Informace o složení potravin vám poví Éčka

Zdravý životní styl je typický pro dnešní dobu. Zároveň se však vyrábí spousty potravin, které jsou plné chemikálií a nezdravých éček. Vyznat se pak v tom, co je prospěšné pro naše tělo a co ne, je tak trochu oříšek. Máme tu však Aplikaci Éčka, která nám vše podstatné poví. Aplikace přináší kompletní přehled o všech přidaných látek a aditiv, které můžete v potravinách nalézt. U každého z nich pak naleznete popis, omezenost použití nebo proč si na něj dávat pozor. To vše je připraveno v jednoduché aplikaci, která je přehledná a jasně srozumitelná.

Éčka stahujte zde.