Chytrý telefon, který má užitečné aplikace, je velkou výhodou pro motorové nadšence. Jaké jsou ty užitečné aplikace, které využijete během jízdy v autě? Máme pro vás výběr tří nejzajímavějších aplikací, které oceníte, i když jste jen sváteční řidič. Tak šťastnou cestu.

Offline navigace GPS NACESTY

Nová navigace NACESTY, kterou si můžete stáhnout v Google Play, obsahuje české a slovenské mapy. Aplikace je zcela zdarma. V základu má i hlasového asistenta, body zájmu (benzínky, restaurace, hospody, atd.). Aplikaci využijete i během pěších pochůzek. Nahrané mapy pochází s osvědčené a oblíbené navigace TomTom. Pokud vám tedy chybí spolehlivá navigace po zdejších krajích, GPS NACESTY je určitě skvělou volbou, jak si doplnit portfolio užitečných aplikací.

Aplikaci stahujte zde.

MHD Tabule

Tuto aplikaci sice nevyužijete přímo během jízdy, přesto vám může ušetřit spousty starostí a problémů. Jste často na cestách autem, ale neradi zajíždíte do centra města? Aplikace MHD Tabule vám poskytne kompletní přehled všech jízdních řádů České republiky. Ideální aplikace pro rušná města, jako je Praha nebo Brno. Vyhnete se provozu v centru a přitom budete všude v čas. Stačí automobil zaparkovat na okraji města a máte vystaráno.

Aplikaci stahujte zde.

AutoMate – Car Dashboard

Hledáte parťáka na cesty? AutoMate je ten pravý. Tedy ne doslova. Tato aplikace vám pomůže, abyste se při řízení soustředili jen na to nejdůležitější. Při spuštění této aplikace, získáte snadný a rychlý přehled k mapám, zajímavým místům, k volání, psaní zpráv nebo ovládání hudby. Aplikace také můžete ovládat hlasem. Samotná aplikace vám pak řadí informace podle stupně důležitosti a nejaktuálnějších příspěvků. Vše si nastavíte v krásném a velmi přehledném menu.

Aplikaci stahujte zde.