Chytrý telefon je užitečným pomocníkem pro řadu činností. Jednou z nich je i produktivita. Trh nabízí řadu aplikací, které vám pomohou s úkoly, prací, naučením návyků a řadou dalších aktivit.

Pokud tedy máte problém ve vytvoření návyku nebo nejste tak pracovití, jak byste si přáli, níže uvedené aplikace by vám s tím mohli pomoci.

Loop – Habit Tracker

Skvělá aplikace pro všechny, kteří začínají znova a znova. Vytvoření správného návyku není nic lehkého. Proč si tedy celý proces neulehčit a nevyužít chytrý telefon. Aplikace Loop – Habit Tracker vám díky přehledným grafům a skvělým připomínkám, pomůže s vytvořením správného návyku během pár dní. Součástí aplikace je tvorba vlastních oznámení, otázek a názvů. Vše tedy máte v češtině. Zároveň si můžete prohlížet jednotlivý postup u návyků a hlídat si tak rizikové faktory. Aplikace je skvělá pro všechny, co chtějí začít, ale nevědí jak.

Aplikaci stahujte zde.

Docady

Máte nepořádek ve svých složkách a nevíte, na jakém cloudu máte uložený potřebný soubor? Aplikace Docady – správa dokumentů, vám ušetří spoustu starostí a vrásek. Inteligentní aplikace spravuje nejpopulárnější cloudy a nabízí řadu užitečných funkcí (export do PDF, skener potřebného formátu, skvělý design). Aplikace vám tak pomůže uchovat všechny potřebné dokumenty. Navíc je opatřena bezpečnostním zámkem, který zajistí naprosté soukromí.

Aplikaci stahujte zde.

Randomly RemindMe

Vytvořte si praktické upozornění během určeného časového intervalu. Jednoduše si v aplikaci nastavíte upozornění a kolikrát za den vás má chytrý telefon upozornit. Využít to můžete na plnění svých návyků, při užívání léků nebo připomínek, co všechno vás dnes čeká. Spravovat můžete kompletně vše, od titulku, obsahu až po barvu a zvuk notifikace. Randomly RemindMe je skvělá a hlavně praktická aplikace.

Aplikaci stahujte zde.

Tip: Prohlédněte si náš magazín o zvířatech.