Máte strach o svůj majetek? Škodí vám někdo z vašeho okolí a nebo chcete pouze preventivní řešení, které ochrání váš dům? Ať už máte důvod jakýkoliv, fotopast je skvělým řešením na vaše problémy.

Je lepší fotopast nebo kamerový systém?

Kamerový systém má bezesporu několik výhod, které fotopasti chybí. Přesto se však čím dál častěji používá fotopast, která nabízí především nižší cenu, než kamerový systém. Malé přenosné zařízení si můžete pořídit i za cenu pod 3000 Kč.

Vybírejte si kvalitní modely s prvotřídní technologií

Špionážní kamery, jak se také říká fotopastím nabízí moderní technologie a špičkovou kvalitu obrazu. Nejmenší model na trhu disponuje rozměry 70 x 100 x 45 mm. Nejkvalitnější zařízení dokáží zaznamenat pohyb až na vzdálenost 20 metrů. V takové vzdálenosti oceníte detailní video záznam nebo kvalitní fotografii. V nočních podmínkách dokáže kvalitní fotopast pořídit černobílý snímek s jasným zobrazením postavy na vzdálenost 10 metrů.

Jak funguje ukládání snímků?

Špionážní kamera obsahuje SD kartu nejrůznějších velikostí. Nejčastěji se setkáte s v kapacitou 32 GB. K provozu dostačují běžně dostupné tužkové baterie AA. V běžném provozu dokáže být aktivní minimálně jeden měsíc, ale vše závisí na vytíženosti.

Většina výrobků dnes obsahuje GSM modul a slot na SIM kartu. Díky této technologii vám budou pořízené snímky chodit rovnou na mobilní telefon nebo emailový účet.

K dispozici je i Wi-Fi připojení

Ty nejnadupanější fotopasti mají k dispozici i připojení přes Wi-Fi, které nabízí řadu výhod:

  • fotopast můžete nainstalovat ne nedostupná místa a nepotřebujete přímý přístup
  • snímky stahujete na dálku
  • neprozradíte polohu fotopasti při kontrole

jednoduše přistoupíte k zařízení a pomocí ovladače aktivujete Wi-Fi připojení. Během pár vteřin stáhnete snímky do mobilního telefonu či tabletu.