Mnoho služeb dnes láká lidi na to, aby si vytvořili web svépomocí. Často si mohou svůj web naklikat i přes noc. Výsledný web však často postrádá správné nastavení z hlediska SEO, potřebné funkce a také profesionální vzhled. Pokud potřebujete web pro svůj byznys, je třeba si uvědomit, že podoba a zpracování webu se bude přímo podílet na tom, jak úspěšní na poli internetu budete, Vyplatí se proto vždy oslovit profesionály, aby vám vytvořili web, které bude ze všech hledisek perfektní.

Proč WordPress?

V minulosti si mnoho lidí spojovalo redakční systém WordPress s osobními blogy a magazíny. Dnes jde o nejvyužívanější systém pro všechny druhy webů, od eshopů až po firemní weby, katalogové systémy a další. Dokonce i největší společnosti na trhu využívají právě tento systém. Velmi snadno se spravuje, upravuje i rozšiřuje. Na úpravy a správu není potřeba povolávat specialisty, vše zvládne obvykle uživatel svépomocí nebo může správu webu převzít téměř kdokoliv, kdo s WordPressem umí pracovat. Tvorba webů by měla být z rukou společnosti, která zná WordPress jako vlastní boty, má letité zkušenosti a prokazatelné reference. V tuzemsku vám nejlepší WordPress weby vytvoří firma WPDistro.

Jedná se o tým specialistů kteří vám na WordPressu vytvoří jakýkoliv druh webu. Jejich práce hovoří za své, postarali se už o nespočet projektů, které můžete sledovat v jejich referencích. Několik prvních sekund rozhodne o tom, jestli se potenciální zákazník rozhodně pro vás nebo pro konkurenci. Váš web bude natolik atraktivní, že budete pro zákazníky jasnou volbou. Web bude plně responzivní, aby se dobře zobrazoval na všech zařízeních, a také bude správně nastaven z hlediska SEO. Bude mít správnou strukturu, vyplněné meta informace, dostatek textového obsahu a další prvky, se kterými bude atraktivní i pro vyhledávače. Pokud se rozhodnete pro eshop na WordPressu, firma vám zajistí řešení, které bude zcela bezkonkurenční. Eshop bude snadno ovladatelný, může mít i složité funkce, napojení na jakékoliv platební brány a cokoliv dalšího budete potřebovat. Pro firmu je zákazník vždy na prvním místě a web vám bude předán až tehdy, když bude zcela podle vašich představ. Zjistěte více informací na webu firmy wpdistro.cz.