Také jste jako malí snili o domku na stromě? Byla to krásná představa a málokomu se splnila. Pokud vás neomrzelo pomyšlení na to, jak by se bydlelo v korunách stromů, můžete si něco takového snadno zajistit. Domy na stromě si můžete pronajmout jako luxusní ubytování. Pokud netoužíte po běžných hotelech, ale chcete zažít něco výjimečného, můžete pár dní přespat vysoko nad zemí v jednou z treehousů.

Objevte Treehouse Ještěd

Treehouse Ještěd jsou luxusní domy na stromě, které se nachází hluboko v lesích, v krásné horské přírodě. Možná, že už máte plné zuby městského prostředí, hluku a starostí. Není nad to občas vyrazit do přírody, daleko od lidí a všech starostí. Z domku na stromě neuvidíte žádné paneláky, jen krásnou přírodu. Budete mít výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Je to místo, kde není elektřina a odpočinete si tedy také od nezdravého záření z monitorů. Konečně bude mít čs jen sami pro sebe. Užijete si klid, pohodu a budete mít možnost načerpat ztracenou energii. V domku se můžete věnovat všemi, ba co jste doposud neměli čas.

Můžete třeba přemýšlet o životě, zahrát si s přáteli různé deskové hry, přečíst si knihu nebo jen tak popíjet na terase víno, houpat se v houpací síti a pozorovat noční oblohu bez světelného znečištění. Jedná se o zážitek, který si natolik zamilujete, že se nebudete chtít vrátit zpět. A co dělat přes den? Můžete třeba podnikat výlety do okolí, grilovat, využívat venkovní saunu a cokoliv dalšího. Domy jsou skvěle vybavené a ačkoliv nich není elektřina, dopřejí vám maximum komfortu a opravdu vám zde nic nebude chybět. Je krásné utéct ze světa povinností někam, kde místo hluku uslyšíte jen zpěv ptáků a kde vás každé ráno přivítá východ slunce v kombinaci se svěžím horským vzduchem., Více informací najdete na Treehousejested.cz.