Jste milovníkem kvalitní čokolády? Kdo by neměl rád tuto parádní chuťovou a kalorickou bombu. Čokoláda umí být i zdravá. Sáhnout ale musíte po vysoce kvalitní tabulce. Vyzkoušet můžete ručně dělanou salvádorskou čokoládu nejvyšší kvality.

U salvadorské čokolády je kladem vysoký důraz na kvalitu. Čokoláda má svůj vlastní příběh sahající do středoamerického státu El Salvador. Choklid je odnoží salvadorské výrobny a zaplňuje mezeru mezi ručně vyráběnými čokoládami v České republice.

Salvadorská čokoláda přináší na český trh především vysokou kvalitu. Choklid je výjimečný i řadou ocenění na poli mezinárodních soutěží, vyhlášené jsou ručně dělané pralinky.

Salvadorská čokoláda již v České republice

Čokoláda není jen chutná, ale i zdravá. Choklid snižuje krevní tlak a riziko infarktu, zvyšuje prokrvení organismu a zabraňuje únavě. Tato ručně vyráběná čokoláda obsahuje rovněž flavonoidy plnící funkci antioxidantů.

Salvadorská čokoláda pochází pouze z přírodně udržitelných zdrojů. Ve výrobě sázíme na férovost a poctivost.

Myslíte si, že vám čokoláda kazí zuby? U Choklidu to není pravda! V čokoládě je obsažen fluor a kakaové máslo produkující ochranný povlak zubů, toto přírodní složení tak chrání chrup proti bakteriím způsobující kazy. Tyto vlastnosti mají pouze vybrané druhy kvalitních čokolád, mezi které Choklid rozhodně patří.

Choklid chce do budoucna vyrábět i nadále tuto kvalitní čokoládu, pralinky a další kvalitní čokoládové produkty na přání zákazníka pro každou příležitost.

Výhodou Choklidu oproti konkurenci na trhu s čokoládami je jeho jedinečná receptura a ruční výroba. Choklid nabízí široké možnosti pro koncové spotřebitele a dokáže pružně reagovat na každou příchozí poptávku.

Společnost bude dále budovat renomé vlastní značce čokolády XOCOLATÍSIMO a zaplňovat jinak prázdný trh kvalitních a přírodních tuzemských čokoládových výrobků.