Když se ženy podívají na svůj šatník, asi k němu mají spoustu výhrad. Mohl by být pestřejší, rozšířenější, mělo by v něm být víc sukní, kalhot, triček, topů a podobně a podobně. Žádná žena asi nebude nikdy spokojená a neustále nebude mít co na sebe. Také v oblasti kabelek máte nějaké ty výhrady? Jak si vůbec vybrat správnou a dobrou kabelku, která vám bude sloužit, a budete ji moci nosit vždy, když budete potřebovat. Jak si tedy vybrat správnou kabelku? Podle čeho se v obchodech rozhodovat, když se vám jich líbí víc?

Minimální počet

Nikdy jste nepřemýšleli nad tím, kolik by žena měla mít kabelek? Minimálně čtyři! Jednu praktickou, kterou může nosit do práce, která se bude hodit k drtivé většině oblečení, které ve skříni máte, kterou můžete vzít na jednání nebo do banky. Druhou, která bude větších rozměrů a můžete ji použít na jednodenní nebo dvoudenní cestování, třetí takzvanou crossbody, tedy přes rameno, kterou můžete vzít na nákupy, výlety nebo sportovnější příležitosti a také psaníčko či menší kabelku, kdy jdete na party, večírek nebo na ples. Podle čeho vybírat kabelku?

Kam jí budete nosit?

Asi nejdůležitější otázka, protože podle toho se vše odvíjí. Jinak budete vybírat kabelku, kterou si budete brát večer, na večírek nebo ples a jinak budete vybírat kabelku, kterou budete využívat na cestování nebo každý den do práce. Vždy se zaměřte na to, kam nejčastěji budete kabelku nosit. Kratší ucha jsou vhodná pro elegantní a formální dny, delší ucha jsou zase vhodné pro neformální a sportovnější chvíle.

Velikost kabelky

Ta se odvíjí od toho, co všechno v ní budete nosit. Potřebujete-li kabelku do práce, pak asi bude větších rozměrů, protože zde potřebujete nosit například nějaké smlouvy a podklady k jednání. Samozřejmostí asi bývá peněženka, žvýkačky, parfém, hřeben, mobil, kapesníčky, diář, make-up a podobně. V takovém případě je nutná větší kabelka.