Když se ženy podívají na svůj šatník, asi k němu mají spoustu výhrad. Mohl by být pestřejší, rozšířenější, mělo by v něm být víc sukní, kalhot, triček, topů a podobně a podobně. Žádná žena asi nebude nikdy spokojená a neustále nebude mít co na sebe. Také v oblasti kabelek máte nějaké ty výhrady? Jak si vůbec vybrat správnou a dobrou kabelku, která vám bude sloužit, a budete ji moci nosit vždy, když budete potřebovat. Jak si tedy vybrat správnou kabelku? Podle čeho se v obchodech rozhodovat, když se vám jich líbí víc?

Minimální počet

Nikdy jste nepřemýšleli nad tím, kolik by žena měla mít kabelek? Minimálně čtyři! Je to pro vás vysoké číslo? Ve skutečnosti to není nic hrozného – jedna do práce, pro formální příležitosti, druhá pro neformální příležitosti, klidně sportovnější, třetí větší, se kterou můžete cestovat na pár dní a čtvrtá do společnosti, plesy, svatby a podobně.

Hodí se k šatníku

Ženy mají různé styly šatníku, některé se drží elegance i mimo práci, kdy nemusejí a džíny jim nic neříkají, jiné se ihned po pracovním dresscode obléknout do pohodlných džín, plátěných bot a trička. Podle toho, co nosíte, vybírejte také kabelku, aby nepůsobila jako pěst na oko, ale splynula s vaším outfitem.

Materiál kabelky

Celkový dojem ovlivňují nejen výše zmíněné věci, ale také materiál. Sáhnete-li po kůži, pak bude vaše taška působit nadčasově, luxusně a bytelně, což může vyvolávat dojem silné a nezávislé ženy. Textilní tašky a imitace kůže působí zase bohémsky a nekonfekčně. Pozor na to, jakou kabelku vyberete, protože jí musíte věnovat také péči. O kůži se starat a textil pravidelně prát nebo udržovat jinak.

Splynutí s postavou

Kabelka je jako oblečení, umí potlačit nedostatky nebo je naopak zvýraznit. Zvýrazňuje místa, kterých se dotýká, takže si dejte pozor na tohle. Máte-li výraznější křivky, pak sáhněte po velkých kabelkách se středními uchy, které budou z tenkého materiálu a nebudou působit bytelně a mohutně.