U nás se s Halloweenem sice tak nenadělá, ale proč se vlastně jeden den v roce nepřevléct za někoho, kdo je mnohem víc sexy nebo větší borec než my? Takže až se budete chystat na nějaký dušičkový večírek v kostýmech, můžete se nechat inspirovat vkusem celebrit.

Královny halloweenských nocí

Absolutní královny spektakulárních kostýmů jsou jednohlasně Heidi Klum a Kim Kardashian. Heidi zjevně razí heslo „nemusím být vždycky jenom sexy, hlavní je provokace a okázalost“. My bychom doporučili vaší pozornosti její kreaci anatomický atlas. Jistě byste vzbudili spoustu pozornosti!

Kim na to jde rafinovaněji. Neskrývá svou sexy stránku, ale například takovou Poison Ivy z Batmana určitě nemůžeme považovat za neškodnou naivku. A vůbec má zálibu v komiksových kostýmech. Její Wonder Woman vypadá tak, že bychom ji z fleku obsadili do filmu.

kim_kardashian-300x185

Minimalismus a volná inspirace

Mariah Carey si pro změnu oblíbila opravdový minimalismus, tedy má na sobě většinou jen minimum látky, ať už je za malou mořskou vílu nebo za sexy sušenkovou skautku. Paris Hilton se nenechává svázat fantazií někoho jiného a preferuje kostýmy inspirované spíše určitými motivy než konkrétními postavami. Můžete se k ní uchýlit pro radu a udělat ze sebe sexy vojandu nebo egyptskou bohyni Ra.

Stále zbožňovaní andělé a démoni

Obrovský úspěch vždy sklidí kostýmy inspirované mocnostmi pekel a nebes. Obojí může být stejně sexy a to dokonce jak v dámském, tak pánském provedení. Vyprávět by o tom mohli třeba Kate Beckinsale nebo Mariah Carey s Nickem Cannonem.

Ovšem nejvíc ze všeho pochopitelně frčí temní záporáci. Upíři, nemrtví, démoni, psychopatičtí zabijáci. Zkrátka sorta, kde si jistě vybere každý.

A co na to pánové?

Muži se sice v kostýmovém šílenství tolik nevyžívají, ale taky se jim líbí, stát se na pár hodin někým úplně jiným. Legendární Beetlejuice zlákal Coreyho Bohana, zmutovaní želví bojovníci zase Joshe Hendersona a Santino Rice je evidentně mrtvý.

muzi-300x134