Máte pocit, že v horkém a parném letním dni není džínovina úplně to pravé ořechové? Snažíte se přeci na sobě toho mít co možná nejméně a teď byste si měli obléknout džíny? Omyl, džínovina patří mezi módní evergreeny, které nestárnou! Jde o sázku na jistotu a co víc, nemusíte jí nosit jen v podobě klasických kalhot. Má široké možnosti využití.

Džínová klasika

Samozřejmě, jestliže se počasí o pár stupňů ochladí, pak na sebe oblékáte povětšinou džíny, popřípadě přes sebe můžete přehodit džínovou bundičku. Známá je ještě také oblíbená džínová sukně. Nicméně kromě těchto osvědčených kousků, které má v šatníku snad každý z nás můžete sáhnout také po něčem jiném, nápaditějším a na léto vhodným.

Letní lehké šaty

Během letních měsíců ženy rády nosí šaty a i ty si můžete pořídit z džínoviny. Šaty mohou být klasické, dlouhé, vzdušné, lehké. Mohou se kombinovat také s jinou látkou, takže vzniknou velmi zajímavé barevné i stylové kombinace. Díky vzdušným šatům se v horkém létě budete cítit dobře a příjemně.

Kraťasy či ¾ kalhoty

Kraťasy jsou oblíbeným moderním kouskem, je možno je využívat v různých délkách, barevných kombinacích. Jednoduché a čisté, které si zamilují všichni, nebo jednoduše zdobené, s výšivkami, zvýrazněnými kapsami a podobně. Jemná a příjemná džínovina se hodí pro každou příležitost, na letní festival, do práce i na dovolenou k moři.

Další módní kousky

Z džínoviny si můžete pořídit například také lehké letní overaly, které jsou stále víc a víc modernější. Jsou v různých délkách, barevných kombinacích, takže zvolíte takový, který se hodí právě pro vás. Dále si můžete pořídit také džínová tílka, košile s krátkým i dlouhým rukávem, zkrátka je toho velká spousta. Denim je tak možno obléknout i v létě, stačí jen vědět jak!