V obchodech s obuví je dnes velký výběr bot různých značek. Nejvyšší nároky splňuje obuv značky Prestige, která se u spotřebitelů těší stále větší oblibě. Důvodem je vysoká kvalita, dlouhá životnost a také řada druhů, které jsou určeny pro různé účely. Boty Prestige jsou vyráběny jak pro běžné nošení, tak pro sport a turistiku, ale v sortimentu najdete i pracovní obuv. Výrobcem obuvi Prestige je společnost Repa.cz, která úspěšně navazuje na tradice založené Tomášem Baťou.

Proč jsou boty Prestige oblíbené?

Hlavní předností obuvi Prestige je vysoká kvalita, které se dosahuje díky pečlivé a poctivé řemeslné zručnosti zaměstnanců firmy Repa.cz. Jejich úsilí je podpořeno i tím, že jsou pyšní na tradice výroby bot a také ochranných pracovních pomůcek na Zlínsku. Dodnes se zde s úctou skloňuje jméno Tomáše Bati, který se v 1. republice stal zakladatelem továrny a průkopníkem seriové výroby obuvi. Jeho jméno se stalo pojmem známým dnes po celém světě.

Jaké boty firma Repa vyrábí?

Sortiment bot značky Prestige tvoří několik druhů. Na výběr jsou jak boty určené k běžnému chození do práce či za zábavou, tak pohodlné boty vhodné pro vyznavače rekreačního sportování či turistických výšlap, ale i pevná obuv pracovní. Do této poslední kategorie patří i velice oblíbené pánské holínky vhodné pro rybáře a další profese spojené s vodou, pro zemědělce, farmáře i zahrádkáře. Jejich účelnost a pohodlnost oceňují je i chalupáři a houbaři.

Boty na každou sezónu

Například na zimní období si můžete pořídit zimní Obuv Prestige, která vás rozhodně nezklame, neboť vyniká dokonalou odolností proti chladu i vlhku. Vybírat můžete mezi obuví kotníčkovou i v nízkém provedení. Teplo uvnitř boty zajišťuje teplá podšívka. Zimní boty mají také vyjímatelnou stélku, což usnadňuje a urychluje vysoušení bot, pokud je to nutné. Výrobce klade při vývoji nových druhů obuvi důraz zejména na pohodlné nošení.

Tradice ochranných pracovních pomůcek

Ochranné pracovní pomůcky mají za účel zajistit bezpečnost při práci. Zároveň nesmí pracovníka omezovat v pohybu. Jejich výroba má na Zlínsku dokonce delší tradici, než výroba obuvi. Společnost Repa.cz dnes vyrábí zástěry a kamaše pro svářeče a kováře, nákoleníky, řemínky a další součásti ochranných pracovních pomůcek, a to výhradně z kvalitní kůže.