Letní měsíce se nezadržitelně blíží a to znamená jediné, že je na čase řešit dovolenou. Cestovní kanceláře se předhání v nabídce luxusních a exkluzivních dovolených. Jenže spousta lidí stále ráda vyráží na vlastní pěst a dovolenou tráví pouze ve své vlastní režii.

Pokud vyrážíte s partou přátel, je zapotřebí většího motorového vozidla, které pojme všechny zavazadla i osoby. Málokdo disponuje velkým vozem a vyrazit se dvěma auty není příliš úsporné. Existují však možnosti, jak vyjet na dovolenou jako parta jedním vozem. K dispozici máte pronájem minibusu.

Půjčovna s exkluzivními výhodami

Půjčit si vůz, dodávku nebo minibus již není tak nákladné, jako tomu bylo kdysi. Nyní máte k dispozici mnohem lepší ceny s celou řadou výhod. Kromě nízké ceny se můžete těšit:

  • bezkonkurenční ceny od 390 Kč/den pro jakoukoliv výbavu vozidla
  • neomezený počet kilometrů
  • unikátní konfigurátor vozidla
  • a spousty dalších exkluzivních výhod

Výše uvedené výhody jsou jedním z mála, které půjčovna minibusů nabízí. V nabídce je celá řada vozů, které jsou pravidelně servisovány a nabízí pohodlí a komfort během cesty. Každý vůz je satelitně a elektronicky zabezpečen, je opatřen dálniční známkou a v případě volby je k dispozici asistenční služba 24 hodin denně.

Za své peníze tak získáte čistý vůz bez polepů nebo minibus připravený na daleké cesty. Při půjčení vozu můžete využít výhodného pojištění. Půjčovna dále nabízí garance nejnižší ceny. Pokud si plánujete vůz pravidelně pronajímat, určitě bude pro vás výhodná i bonusová karta, která vám zaručuje zajímavé slevy. Navíc je přenositelná a mohou ji využívat i vaše rodina, přátelé či známí. Vyzkoušejte moderní možnost dopravy na dovolenou a ušetřete značnou část peněz na pohonných hmotách a opotřebení vlastního vozu.