Když se ženy podívají na svůj šatník, asi k němu mají spoustu výhrad. Mohl by být pestřejší, rozšířenější, mělo by v něm být víc sukní, kalhot, triček, topů a podobně a podobně. Žádná žena asi nebude nikdy spokojená a neustále nebude mít co na sebe. Také v oblasti kabelek máte nějaké ty výhrady? Jak si vůbec vybrat správnou a dobrou kabelku, která vám bude sloužit, a budete ji moci nosit vždy, když budete potřebovat. Jak si tedy vybrat správnou kabelku? Podle čeho se v obchodech rozhodovat, když se vám jich líbí víc?

Minimální počet

Nikdy jste nepřemýšleli nad tím, kolik by žena měla mít kabelek? Minimálně čtyři! Je to pro vás vysoké číslo? Ve skutečnosti to není nic hrozného – jedna do práce, pro formální příležitosti, druhá pro neformální příležitosti, klidně sportovnější, třetí větší, se kterou můžete cestovat na pár dní a čtvrtá do společnosti, plesy, svatby a podobně.

Pozor na obsah

Ženy často do kabelky uloží ledacos. Pozor však, abyste jí nepřetěžovali, protože ji můžete zničit. Do společenské kabelky, tedy do takzvaných psaníček se asi nevejde velká láhev vody nebo celá kosmetická taštička. Jsou vhodné jen pro minimum věcí, které musíte zredukovat. Naproti tomu větší kabelky, které se označují slovy pracovní nebo business jsou prostornější a počítají s tím, že je zatížíte víc. Mohou unést desky s papíry, notebook, tablet, láhev s vodou nebo další dokumenty a pracovní potřeby. Neměly by sloužit k přepravě nákupů pro celou rodinu.

Cena by neměla být prvotní

Můžete samozřejmě pořídit kabelky, které jsou již od své základní ceny levné. Mnoho žen po nich sáhne, protože mají snahu ušetřit. Ovšem ne vždycky se to setkává s úspěchem, často právě levné kabelky málo vydrží. Ať už jde o použití méně kvalitního materiálu, který se může trhat, či později na něm mohou být viděny stopy opotřebování. Raději investujte do kvalitnějších materiálů.