O vztazích mezi muži a ženami toho bylo napsáno již hodně. I když jsou základní vztahové vzorce podle odborníků stejné, pro každou ženu je její příběh s muži neopakovatelný, ať už jde o vztah s otcem, partnerem, bratrem, milencem, či jiným mužem v jejím vesmíru. Vejděte do světa obyčejné ženy, v jejímž životě se objevují muži, jenž jsou možná podobní těm, které jste potkaly i vy! Třeba zjistíte spolu s autorkou, že s muži se nedá vydržet – ale bez nich taky ne! A hlavně že s úsměvem a správným úhlem pohledu žena zvládne všechno!

Jak sama uvádí, autorka vyfabulovala příběh o mužích na základě skutečných postav a příběhů. Je tedy možné, že se v knize najdete i vy, respektive, že tam najdete „svého muže.“ A pokud ne, může se dočíst, jací někteří muži mohou být, co s nimi lze zažít a jak se s tím vyrovnávat. A poselství knihy? S humorem jde všechno líp – a to i s mužem žít.

Recenze čtenářek i čtenářů:

Hrozně příjemná oddechovka! Přečetla jsem za pár hodin, hezky se u toho pobavila a i jsem se v tom zahlédla.. Opravdu skvělý čtení. Klára

Knihu jsem přečetla tzv. „na jeden zátah“, bavil mě autorčin styl, sebeironie a humor. Podobný pocit jsem zažívala u „předlistopadových knih“ Zdeny Frýbové. 
Je fajn, že se do české literatury takto vrací humorný a chytrý příběh. Lenka

Nečekal jsem to, ale bavilo mě to. Jakub

Zasmál jsem se a pobavil, je to vtipný a chytrý. Honza