Chcete letošní Vánoce prožít jinak? Nebaví vás nakupování dárků, které nemají nápad? Ještě pořád máte čas, zažít letos Vánoce, které budou ojedinělé. Stačí jen vyzkoušet něco nového. Zkuste se třeba domluvit na tematicky laděných dárcích, nebo prožijte Vánoce mimo domov. Ano, nikde není psáno, že o Štědrém dnu musíte být nutně doma.

Vánoce jsou o tom, s kým je prožijete. Pokud si dovedete představit Vánoce bez tradiční domácí atmosféry a chcete zažít něco ojedinělého pak jistě stojí za zvážení strávit Vánoce mimo domov. Můžete vyrazit buď někam za exotikou a prožít Štědrý den v plavkách, nebo se přece jen nenechat ochudit o promrzlé procházky v ulicích evropských metropolí, pak si vyberte ze široké nabídky dostupných eurovíkendů.

Eurovíkend v Itálii

Eurovíkendy jsou v poslední době poměrně oblíbenou variantou krátkodobé dovolené. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete strávit jej aktivně, nebo odpočinkově. Ale uznejte, že vydat se například do Itálie a nevidět nejdůležitější turistická lákadla zapadlá sněhem a se všudypřítomným duchem Vánoc by byla věčná škoda. Všechny potřebné informace, jak si jednoduše objednat eurovíkend v Itálii v hotelu dle vlastního výběru se dozvíte na těchto stránkách www.firmanazazitky.cz/ubytovani-italie/.

Zábava i lyžování v Rakousku

Kromě Itálie je, zejména v adventní době, velmi vyhledávanou lokalitou Rakousko, zejména díky svým vyhlášeným vánočním trhům. Pokud jste ještě nikdy neměli to štěstí, navštívit trhy například ve Vídni, pak už to dále neodkládejte a udělejte si pár krásných dnů. Zimní dovolená v Rakousku je jasnou volbou pro každého, kdo chce spojit návštěvu vánočních trhů s lyžováním. Několik nádherných vánočních trhů totiž najdete i v Salzburgu, odkud je to na zasněžené svahy už jen coby kamenem dohodil. Stačí si jen najít ubytování a můžete vyrazit.