Slovensko láká k návštěvě z mnoha důvodů. Je úchvatné obdivovat zejména Tatry a místní folklor. Jsou tu malebné domky s tradiční architekturou, narazíme zde na tradiční pokrmy, hudbu a celé nás to vtáhne do tak úchvatné atmosféry, která si získá naše srdce. Jezdit na dovolenou do Tater znamená pokaždé okusit skvostný zážitek. Nejkrásnější je však místní příroda, která je divoká a pohled na zdejší hory vás uchvátí natolik, že budete chtít okamžitě vyrazit na túru.

Jak se v Nízkých Tatrách ubytovat?

Když vyrážíte do Nízkých Tater, je vhodné si s předstihem zajistit vhodné ubytování. Mnoho lidí si chce rezervovat hotel Liptov, protože je toto historické území láká svou krásou. Možností ubytování je sice mnoho, ale málokterá volba vám přinese tolik výhod, jako Hotel Björnson. Jde o jeden z nejznámějších hotelů nejen v Tatrách, ale na celém Slovensku. Dopřejete si zde maximální klid, relax a pohodlí. Hotel je skvostně vybavený a je vhodný pro celé rodiny. Dokonce přivítá i vaše čtyřnohé kamarády. Najdete ho v Demänovské dolině. Pokud jedete do Nízkých Tater za lyžováním, nemůžete vybrat lépe, protože hotel leží prakticky hned na svahu. Vyjdete z hotelu a můžete začít lyžovat.

Pro lyžaře je to doslova ráj. Někteří lidé si chtějí rezervovat hotel Chopok. Je to lákavé, protože jde o třetí nejvyšší horu Nízkých Tater. Opět můžete zvolit tento hotel, protože se nachází hned pod lanovkou na Chopok. Jelikož je hotel v centru lyžařského střediska Jasná, máte zde snadný přístup do celého střediska. Hotel Björnson, to není jen jedna budova, jedná se o celý ubytovací komplex. Můžete si zde vybrat takové ubytování, jaké vám bude vyhovovat. Pokud máte rádi tradiční horský styl, nabízí se vám původní horská chata Björnsonka. Dále se můžete ubytovat ve Ville, v Hostelu nebo v krásných chatkách TREE HOUSES. Celková ubytovací kapacita hotelu je 216 lůžek. Zjistěte více informací přímo na webu hotelu Bjornsonka.sk.