Potřebujete rychle větší či menší obnos peněz? Banky vám nepůjčí, popřípadě je to zdlouhavý proces, který si nemůžete dovolit, potřebujete peníze ihned. Jak takovou svízelnou situaci vyřešit? Nechcete, aby se problémy zvětšovaly a poté přeskočily únosnou mez. Z nedoplatků nebo půjček se mohou účtovat poplatky, úroky, sankce a často pak celková částka vyšplhá do obřích rozměrů, které poté končí exekucí, zabavením majetku a podobně. Problémy jsou od toho, aby se řešily, a je určitě důležité nenechat je plavat. Potřebujete rychle peníze? Můžete zkusit výkup nebo zástavu!

Cennosti, například hodinky

Zastavárny fungují na jednoduchém principu. Přinesete cenný kousek, ten vám odborníci ocení a nabídnou částku, kterou jsou ochotni vám vyplatit. Vy se poté rozhodnete, zda chcete daný předmět zastavit nebo ne. Proběhne dohoda o zastavení, sepíšete smlouvu, vše jasně, stručně a přehledně. Odcházíte s finančním obnosem, který potřebujete a můžete tak vyřešit nepříjemnosti a problémy, které aktuálně máte. Vypadá to jednoduše? Jednoduché to je! Využít můžete také například výkup použitých hodinek!

Problémy s výplatou

Firma, ve které jsem pracoval, měla problémy. Bylo to vidět už ze zakázek, ale krize přišla ve chvíli, kdy se zpozdila první výplata. Sice jen o týden, ale problém už to byl. Máme závazky, musíme platit hypotéku a podobně a ta se neptá, že výplata přišla o týden později. Další měsíc to bylo deset dní a po dvou měsících už nepřišla vůbec. Zaměstnavatel sháněl peníze, kde jen mohl, ale co na tom.

Díra v rozpočtu byla, museli jsme sáhnout na železnou úsporu. Ta nebyla věčná a brzy došla, takže jsem to musel řešit. K tomu přišel nedoplatek za vodu, což nás položilo. Zastavárna hodinek nám pomohla. Překlenuli jsme problémy s penězi, v soudním sporu dostali od zaměstnavatele zpětně dlužné výplaty a já si našel novou práci“ popisuje svůj příběh Lukáš.