Ve všech koutech České republiky se každoročně poohlíží spousta žen a mužů po kvalifikačních kurzech v oblasti sociálních služeb. Důvod je prostý. Někdo chce pozměnit svou pracovní profesi, někdo si chce rozšířit vzdělání, nebo se hodlá ubírat zcela jiným směrem, než doposud po pracovní stránce šel.

Ať už jste jednotlivec, který hledá kurz pro pečovatelky, nebo jste společnost, která chce kurz dohodnout pro více svých zaměstnanců najednou, pomůže vám vzdělávací agentura SEDUCA-CZE s.r.o., která má mnohaletou tradici a kurzy online, rekvalifikační kurzy na klíč jsou pro ni doslova hračkou.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Vzdělávací agentura seduca.cz nabízí už dlouhou dobu Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Je možné absolvovat ho v mnoha městech České republiky tak, aby si svou potřebu nebo přání mohli splnit skutečně všichni. Jestliže jste časově omezení, anebo se z jakéhokoli důvodu chcete vzdělávat online, pravidelně je zahajován tento kurz i v online prostředí.

Jestliže jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí, na webové stránce https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-kurz-pro-praha se můžete podívat, kdy bude tento kurz probíhat právě v Praze. Pokud pohlédnete na levou část obrazovky, na stránkách Seduca.cz, můžete se podívat i na kurzy v dalších městech, jako např. Boskovice, Brno, Praha, Olomouc, Znojmo, Zlín, Pelhřimov, Svitavy, Hradec Králové, Jičín, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav a v mnoha dalších.

S kvalifikačním kurzem budete jistě spokojeni

Zmiňovaný kurz má akreditaci MPSV. Jednoho účastníka přijde na 7 300 Kč a v některých případech je možné uhradit jej přes úřad práce. Možná vás potěší skutečnost, že lze kurzovné rozložit do několika splátek tak, aby bylo zaplaceno před dokončením kurzu. Věnovat se vám bude tým zkušených odborníků, který je připraven vám vše srozumitelně vysvětlit a uvést vás do mnoha problematik týkajících se sociálních služeb.

Více informací najdete na Seduca.cz.