Jestliže potřebujeme zařídit dětský pokoj, anebo nám maličké děti odrostly a my hledáme vybavení do studentského pokoje, můžeme se doslova děsit výdajů, které nás čekají. Jestliže ale známe obchod, kde lze jakýkoli nábytek koupit za přijatelné ceny, máme „vyhráno“. A tak tomu je v případě Sg-nabytek.cz. Mají zde vše do koupelny, ložnice, jídelny, kuchyně, dětského i studentského pokoje i dalších místností v domě.

Krásné barevné dětské komody

Malým dětem můžete udělat radost komodami. Existují dětské komody, které vypadají jako domeček, takže pokud koupíte dvě, tři, můžete v pokojíku vytvořit pomyslné městečko. Pak stačí zvolit správně koberec, např. pro kluky s cestičkami, po nichž si mohou jezdit s auty, a celek bude působit naprosto úžasně. 

Dětský nábytek decentní, a přesto hravý

Jestliže nechcete, aby dětský nábytek působil příliš „divoce“, protože bude sloužit už osmileté holčičce, nebo sedmiletému klukovi, kteří mají vytříbený vkus, i vy si přijdete na své. Existují i dětské skříně, které jsou bílé a barevná mají „jen“ madla nebo nožky. Nábytek tak na první pohled ukazuje, že je určený dětem, protože je veselý, ale není příliš růžový nebo modrý, jak to někdy bývá.

Postel jako pro závodníka

Také dětské postele dovedou děti nadchnout a podpořit je v tom, aby šly do postýlky raději. Třeba dětská postel CARS s rozměry 160 x 80 cm. Znázorňuje červené závodní auto, což se líbí mnoha kloučkům. Když navíc zvolíte ještě povlečení např. s oblíbenými dětskými hrdiny, zvířátky nebo třeba auty, dotáhnete celek k dokonalosti.

Pro větší děti můžete zvolit např. výsuvnou dětskou postel HERMES v šedém či modrém provedení. Nechybí ani varianty pro holčičky.  Kompletní nabídku zboží najdete na sg-nabytek.cz. Pojďte se podívat a vyberte si vše, co vám doma chybí.