Stačí podívat se na kola umístěná ve stojanech u základní nebo střední školy a můžeme vidět, že je děti velmi rády používají. To samé platí, když zavítáme k velkému podniku, do něhož jezdí spousta zaměstnanců na kole. Ve stojanech jsou mnohá horská kola. I na držácích kol na automobilech, v úschovnách kol na nádražích… Horská kola jsou totiž univerzálem, který je spolehlivý, stabilní, pohodlně vás převezou přes kdejaký terén a navíc jsou cenově dostupná.

Vyberte si horké kolo, které bude přesně pro vás

Horské kolo uvítá každý, kdo nejezdí jen po cyklostezkách a silnicích, ale projede se rád i po nezpevněném terénu, ať už se jedná o les, louku, polní cestu či cokoli jiné. V nabídce kvalitních obchodů najdete horská kola pro sváteční jezdce i pro ty, kteří potřebují kolo pro závodění nebo náročné jízdy v horském terénu. 

A čím že se vyznačují horská kola? Jde především o široký plášť, široký rozsah převodů, robustnější rám, skvěle se ovládají a nabízí výbornou stabilitu i právě na nerovném povrchu.

Oproti silničním kolům výrazně lépe tlumí nárazy, mají lepší přilnavost na nerovném povrchu, dovolí jezdci pohyb po nerovném povrchu, aniž by musel mít obavy z pádu.

Kola s dostatečnou velikostí

Velmi často se stává, že jezdíme na menším kole, než bychom měli. Volit můžete horská kola od velikosti průměru pláště 26 palců po 29 palců. Pánská a dámská horská kola jsou velikostně vhodná i pro dospívající, kteří už své rodiče dorostli. 

Nakupte na Bikero.cz

V zavedeném a známém obchodě Bikero.cz najdete kvalitní a renomované značky, u nichž je samozřejmostí spolehlivost a dlouhá životnost.  Nechybí samozřejmě zajímavé akční nabídky, ať už jsou zlevněná jednotlivá jízdní kola, nebo jde o plošnou akci na celé zboží v obchodě. Vyplatí se sledovat Bikero.cz a jakmile budou kola, o něž máte zájem v akci, neváhejte a pořiďte si je. S výběrem vám tady v případě nejasností rádi pomohou dle vašich individuálních potřeb a přestav.