Pravidelná dávka těch nejlepších a nejvychytanějších aplikací pro Android je právě zde. Dnes se podíváme na praktický kancelářský nástroj pro správu dokumentů. Dále nás čeká budík, který vzbudí i volá a nakonec se trochu pobavíme u aplikace, která nabízí řadu legračních efektů.

Praktická správa dokumentů

Microsoft přidává další užitečný nástroj pro správu, skenování dokumentů a jejich následnou digitalizaci. Tento vychytaný prográmek využijete pro skenování poznámek, vizitek, dokumentů, účtenek atd. Aplikace Office Lens navíc umí obrázek oříznout a text díky technologii OCR převede do digitální podoby, takže je možné v něm vyhledávat. Jako bonus lze dokumenty ihned exportovat do PDF souboru.

Office Lens stahuj zde.

Budík pro opravdové spáče

Chytrých budíků není nikdy dost. Alternativy, které nabízí Google Play je hned několik desítek či stovek. Jedna z povedených aplikací je AlarmRun, která vás probudí trošku nekalou praktikou vydírání. Pokud totiž nevstanete v požadovaný čas, aplikace odešle SMS zprávu kontaktu, které zadáte nebo si jej vybere sám. Sami si domyslete následky, které to může vyvolat. AlarmRun je tak ideální pomůckou, jak se naučit pravidelně vstávat a nikdy tak nezaspat.

AlarmRun stahuj zde.

Zábavná aplikace FlipLip

Je to již delší doba, co Facebook zpřístupnil vývojářům možnost implementovat do Messengeru vlastní pluginy. Lavina nových aplikací zasáhla nás všechny. Mezi ty povedené patří aplikace FlipLip. Prostřednictvím této aplikace můžete přes fotoaparát nahrát vtipný video vzkaz, kterému následně dodáte tu pravou šťávu za pomoci legračních efektů. Efekty můžete využít jak na svůj vzhled, tak na hlas. Mluvte jako pirát nebo pisklavým hláskem po vdechnutí hélia. Různých kombinací a efektů existuje obrovské množství.

FlipLip Voice Changer stahuj zde.