Vzpomínáte si jistě na ně také i vy, hity, které nás v dřívější době pobláznily. Tančili jsme na ně všichni, všichni jsme si je zpívali a pouštěli doma z rádia nebo kazety. Dnes, když je čirou náhodou slyšíte, se upřímně zhrozíte, co jste to tehdy vlastně poslouchali a co vás bavilo? Připomeňte si i vy několik songů, které byly populární.

O-Zone – Dragostea din tei

Tato trojice sladkých hochů pocházela z Moldavie a světového úspěchu dosáhla právě s touto písní. Zpíval si jí takřka celý svět a videoklip z letadla si pamatoval snad každý. Skupina vznikla na konci devadesátých let. Zpívali rodným jazykem rumunštinou a to kvůli tomu, že neuměli moc dobře anglicky. Většina lidí jim nerozuměla, ale to nemělo vliv na to, že mohli s klidem pobláznit svět s touto písní. Vydali několik singlů, měli velký úspěch, avšak sláva dlouho nevydržela a v roce 2005 se rozpadli.

Las Ketchup – The Ketchup Song (Asereje)

Taky vás chytlo „Aserejé, ja deje tejebe tude jebere sebiunouba majabi an de bugui an de buididipí“? A že vůbec nevíte, co jste to vlastně zpívali? Nebyli jste jediní, když na hudební pole přiřítila španělská rodinná dívčí skupina. Jejich největší hit zná snad každý, dokonce si možná vzpomenete i na onen taneček, který tyto tři slečny v plážovém baru tancovaly. Skupina od roku 2006 nezveřejnila nové singly, společně se však prezentují po Španělsku a dalších zemích

Aqua – Barbie girl

„Hi Barbie, Hi Ken“ tímto pozdravem začíná asi největší hit dánsko – norské hudební skupiny Aqua. Ta s tímto singlem vtrhla na hudební pole v roce 1997. Vydala dvě alba a v roce 2001 se rozpadla. Dlouho jim to však nevydrželo a v roce 2007 se dali dohromady. Kapelu tvořila trojice Dánů a jedna Norka, Lena.