Opravdu není pravda, že se muži o své oblečení a vzhled nestarají. V dnešní době se muži více než kdy jindy zajímají o svůj dobrý vzhled a občas dokonce zvolí odvážnější styl, který jim umožní vystoupit z řady a vyčnívat. Co hledat u kvalitní pánské košile?

Tady je pár důležitých věcí, které je třeba mít na paměti při hledání kvalitní pánské košile.

1. Odolný materiál

Prvním měřítkem u pánských košil, které můžeme použít k určení, jestli jde o dobrý produkt nebo ne, je pocit z materiálu.  Košile jsou k mání z různých materiálů a vy si musíte vybrat látku, která nejen lichotí vaší postavě, ale také sedí účelu, za kterým jste si košili kupovali. Nemá smysl zvolit levnou látku jen proto, abyste ušetřili pár korun navíc.

2. Dobře padnoucí

V současné době jsou v módě pánské slim fit košile, ale kromě tohoto stylu je k dispozici i celá řada jiných. Pokud si nejste jistí, že by vám slim fit seděla, můžete vždycky sáhnout po klasické košili. S dobře padnoucí klasickou košilí nikdy nemůžete šlápnout vedle.

3. Chytrý potisk

Košile může stát kolik chce, ale když není chytře potištěná, automaticky vypadá nekvalitně. Při výběru košile se tedy ujistěte, že má košile dobrý potisk. Experimentujte, ale zase to s tím vyčníváním nemusíte přehánět. Správný potisk může vytvořit iluzi o vaší výšce a vypracovaném těle.

4. Dobře připevněné knoflíky

Každá kvalitní košile musí mít dobře připevněné knoflíky. Pokud nejsou knoflíky správně připevněny a vypadá to, že mohou každou chvíli spadnout, tak byste to měli vzít jako indikátor toho, jak kvalitní ta košile celkově je.

 5. Dobré šití

Kvalitní pánské košile musí být skvěle ušité. Pokud je košile nekonzistentní v šití, měli byste se raději podívat po jiné.

To je jen pár věcí, které byste měli mít při nákupu pánských košil na paměti. Nezáleží na tom, jaký je váš rozpočet, nikdy byste neměli vědomě utratit peníze za něco, z čeho máte pocit, že za to nestojí. Investujte do kvalitních pánských košil a budete vypadat i se cítit skvěle.