Lidé říkají, že podnikání je těžké, že podnikání s sebou nese mnohá rizika, ale podnikání na druhou stranu přináší samostatnost a svobodu. V současné době se navíc nemusí začínat od začátku, lze využít franchisingu, který umožní vstoupit na trh už s fungující značkou. Franchising je podnikání fungující na základě licenčních smluv. Každý nový franšízant si odkoupí licenci už fungující značky a může si otevřít pobočku, s níž začne podnikat. Stanete se tímto stylem podnikatelem i vy?

Franchisingu se dříve lidé báli, bylo to něco nového, co bylo nevyzkoušené. Nyní díky franchisingu roste nejedna česká či zahraniční společnost. Mnozí lidé se domnívají, že na základě franchisingu fungují jenom zahraniční rychlá občerstvení, ale je to jen mylná domněnka. Na základě franchisingu podnikají i skvělé české podniky, jedním z nich je i firma Extéria Market.

Vstupte na trh s Extéria Market

Při výběru vhodné franšízy je nutné sledovat to, jak firma za poslední roky na trhu prosperuje, jak velká je měsíční odměna či s jakým produktem se prezentuje na trhu. Právě zmiňované tři faktory rozhodují o tom, jestli se franšízant do podnikání s firmou pustí či nikoliv.

Pokud toužíte po stotisícovém měsíčním výdělku a po podnikání pod prosperující značkou, doporučujeme se stát franšízantem firmy Extéria Market, která na trhu působí už od roku 2011. To, že firma prosperuje, dokazuje počet poboček, které jsou v současné době otevřeny nejen v České republice, ale také na Slovensku. Konkrétně jich je pětadvacet, což je fantastické!

Co se týče měsíčního výdělku, už do roka si franšízanti mohou sáhnout na zmiňovaných sto tisíc korun.

O firmě Extéria Market

Je načase si prozradit něco o firmě. Jak již bylo zmíněno, firma Extéria Market na trhu působí už od roku 2011. Během uplynulých let se udržela na českém trhu a také pronikla na slovenský trh, kde se těší velké oblíbenosti. Firma Extéria Market v současné době patří mezi přední společnosti na trhu v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Dnes se pyšní skoro pěti tisíci klienty, kteří jsou spokojeni se službami společnosti.