Chcete si užít skvělou dovolenou v Itálii, ale stále váháte, jaký hotel vybrat? Co kdybyste letos udělali změnu a namísto hotelu si pronajali celou nemovitost. Hotely mají stále méně příznivců, stále více lidí totiž preferuje strávit dovolenou v krásné pronajaté vile. Popularita rekreačních domů roste zejména proto, že mohou nabídnout to, co hotely nabídnout nemohou, klid, svobodu a soukromí. Nemusíte se řídit pravidly hotelu a užijete si dovolenou podle sebe, bez hlučných sousedů nebo čekání ve frontách.

Jedinečná dovolená v Itálii

Nemovitosti v Itálii jsou k dispozici po celém území Itálie a můžete si je kdykoliv zarezervovat prostřednictvím portálu https://cz.italicarentals.com/. Tento portál funguje jako vyhledávač volných italských nemovitostí, ve kterém si zadáte potřebné parametry a následně se vám zobrazí dostupné nemovitosti, ze kterých si vyberete tu, kterou si zarezervujete. Vybírat můžete i podle kategorií rekreační domy v blízkosti moře, vily s vlastním bazénem, luxusní vily, vily v Toskánsku či rekreační domy vhodné pro lidi s pejskem. Pokud v Itálii plánujete svatbu nebo líbánky, tak je pro vás vila jako stvořená, užijete si zde tu pravou romantiku a soukromí.

Ze zobrazených výsledků hledání si můžete jednotlivé vily rozkliknout pro zobrazení bližších informací. U každé vily máte podrobné informace o vybavení, lokalitě, vzdálenosti od moře aj. Samozřejmostí jsou také fotografie, abyste si mohli udělat představu, jak krásné dané místo je. Když vás vila zaujme, jednoduše ji můžete zarezervovat a následně se těšit na skvělou dovolenou. Pokud je to vaše první zkušenost s pronájmem rekreačního domu, budete nadšení, celý dům budete mít jen pro sebe a budete si v něm připadat jako doma, ostatně to je jedna z dalších výhod oproti hotelům.