Internetový portál venkazdyden.cz Vám nabízí spoustu lákavých nabídek, kam na výlet s dětmi, ale i bez nich. Dále máme v seznamu obrovskou nabídku dětských hřišť a to nejen dětských hřišť Praha, ale i v jiných koutech naší republiky. Hledáte tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, anebo tipy na výlet Jeseníky? Věříme, že si u nás určitě vyberete a že budete maximálně spokojeni. Na webu si máte možnost zadat svá kritéria, jako například časovou náročnost, zajímavost dané lokality, délku, obtížnost nebo hledaný region. Sbíráte turistické známky nebo jste příznivci hry geocaching? I v tomto případě si u nás přijdete na své.

Poznávejte krásy naší republiky!

Výlety za zvířaty, výlety lesem, lanovkou, na potoky a řeky, výlety na rozhledny, na vodopády nebo hrady a zámky, to jsou lákavé tipy, z nichž si můžete vybrat. Záleží jen na Vás, jakému výletu dáte přednost s ohledem na svou kondici a chuť. Určitě nesmíte propásnout tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Jižní Čechy, anebo tipy na výlet Český Ráj. Na svou vysněnou dovolenou si přibalte naši mobilní aplikaci a hledejte tipy na výlety přímo ve svém telefonu! Na našich stránkách je umístěna spousta článků, ve kterých je podrobný popis určitých lokalit tak, abyste byli se vším obeznámeni a věděli, co Vás čeká. Vyberte si tu nejlákavější nabídku!

Vyberte si z pohodlí domova!

Nemusíte nikam chodit a složitě vyhledávat v cestovních kancelářích vhodný tip na dovolenou. Prostě a jednoduše si najedete na naše stránky a o vše ostatní už se postaráme. Buďte ve svém volnu s rodinou a nebojte se trávit chvíle odpočinku aktivně. Zachováte si tak vzpomínky po mnoho let. Určitě vyzkoušejte naše tipy na výlet Český Ráj, což je jedno z neoblíbenějších, ale také nejkrásnějších míst u nás. Nebo báječné tipy na výlet České Středohoří či tipy na výlet Jižní Čechy do nejvyhledávanějších oblastí v naší nabídce nesmí chybět. Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru rodinné dovolené a věříme, že i v budoucnu nám zachováte přízeň.