Kvalitní kožené zboží je vždy výrazem elegance a vytříbeného vkusu. Platí to i o peněženkách, které však mezi muži nepatří zrovna k vybraným módním doplňkům. Přitom jsou kožené peněženky ozdobou každého chlapa. Zejména kožené peněženky určené pro pány, které jsou vyrobené z pravé kůže, jsou výrazem dobrého vkusu a zároveň zárukou dlouhé životnosti. K nejoblíbenějším patří zejména značkové pánské kožené peněženky, a to zpravidla v černé nebo hnědé barvě. Pánové všech věkových kategorií si však mohou vybrat i jiné barevné odstíny peněženek.

Nabídka peněženek pro muže

Jejich cena se vždy odvíjí od několika parametrů. Zpravidla je to kvalita materiálu, design a preciznost celkového zpracování včetně všech detailů. Ovšem ani v případě levných pánských peněženek nelze mluvit o nižší kvalitě. I mezi značkovými pánskými peněženkami jsou peněženky na přijatelné ceny. A pokud někomu připadá cena příliš vysoká, může si jednoduše koupit peněženku koženkovou a je vyřešeno. Každý má prostě možnost si vybrat peněženku podle svého vkusu.

Podle jakých kritérií vybírat?

Na výběr jsou různé velikosti peněženek pro pány, od velkých, dlouhých až po malé pánské kožené peněženky do zadní kapsy kalhot. Dalším kritériem při nákupu peněženky pro muže je značka. Velice oblíbené jsou například peněženky značky Gregorio. Při výběru se můžete zaměřit také na zapínání, z nichž patrně nepraktičtější je peněženka na zip. Můžete si u ní spolehnout i na to, že se jen tak sama neotevře. Peněženky pro muže mohou být také dobrým typem na dárek, kterým mohou ženy potěšit svého muže nebo přítele.

Další výrobky z kůže

Vedle klasických peněženek jsou to také peněženky na drobné. Pánové ocení různá kožená pouzdra na doklady či na platební karty, které jim tak nebudou nafukovat peněženku. V bohatém sortimentu nechybí ani kožené klíčenky, visačky na kufry a další doplňky. Muži mají také v oblibě kožené tašky nebo brašny přes rameno.