Bez elektrického ručního nářadí se neobejde žádný profesionální řemeslník, ale ani běžný domácí kutil. Uplatňuje se prakticky kdekoliv, ať jsou to výrobní podniky, autodílny nebo stavby. Nejrůznější činnosti, jako je vrtání, broušení, sekání, utahování i povolování spojovacího materiálu a další práce vyžadují především kvalitní nářadí. Elektrické nářadí online nabízí společnost Eli M Store, s.r.o. V jejím sortimentu najdete výhradně nářadí od osvědčených českých výrobců, jejichž předností jsou bohaté zkušenosti a mnohaletá tradice. Proto se veškeré nářadí od Eli M Store vyznačuje perfektní kvalitou, spolehlivostí, odolností proti opotřebení a dlouhou životností. Všechny tyto vlastnosti byly prověřeny používáním nářadí nejen v dílnách, ale i v náročných venkovních podmínkách.

Co Eli M Store nabízí?

Společnost má bohaté zkušenosti s prodejem i servisem nářadí, co je výborný předpoklad spolehlivého partnerství s výrobními podniky, velkými i malými provozovnami, dílnami, autoservisy i širokého spektra profesionálních řemeslníků. Všichni tito odběratelé mají záruku vysoké kvality zakoupeného nářadí, které je vyrobeno z prvotřídních materiálů. V případě jakékoliv závady se mohou spolehnout na rychlý a kvalitní servis svého nářadí. Sortiment společnosti Eli M Store tvoří celá řada druhů ručního nářadí, elektrického nářadí, upínacího nářadí, ale také různé profily, konstrukce, výztuže nebo kompozitní rošty.

Značky, se kterými Eli M Store spolupracuje

Eli M Store, s.r.o. je oficiálním a výhradním zástupcem české firmy Zbirovia a.s., která je největším výrobcem ručního řemeslnického nářadí v České republice. U mnoha druhů nářadí je i jediným tuzemským výrobcem. Vedle elektrického ručního nářadí prodává železářství Eli M Store například různé typy kleští, hasáky, sekáče a další řemeslnické potřeby ve 300 typorozměrech. V kategorii upínacího nářadí je světoznámou a osvědčenou značkou YORK, která má v tomto sortimentu výhradní postavení již téměř 100 let. Pokud se chcete zařadit mezi odběratele ručního elektrického nářadí či jiného ručního nářadí, stačí na webových stránkách Eli M Store vyplnit kolonku „Mám zájem o spolupráci“ a uvést svůj e-mail. Na ten se vám ozve pracovník Eli M Store, se kterým si dohodnete podmínky spolupráce.