Dovolená nemusí znamenat nutně luxusní apartmány, moře, oceán a další a další věci. Každý tráví dovolenou jinak, má o ní jiné představy. Jeden si odpočine právě u moře, kde je o vše postaráno a on se tak nemusí starat, kde bude obědvat, druhý si odpočine v lese, při poslouchání ticha, sbírání hub nebo pozorování jezera a cvrkotu okolo. A třetí si nejvíc užije při aktivním odpočinku, návštěvy hradu, zámku nebo jiných pamětihodností nebo při sportovních aktivitách. Sto lidí, sto chutí, jak se říká.

Poznávání tuzemských krás

Rozhodli jste se strávit dovolenou, víkend nebo jen pár dní blízko přírody? V České republice je také krásně, stačí jen vědět, kam zavítat. Rozhodnete-li se pro okolí Máchova jezera, pak chybu rozhodně neuděláte! Krásné okolí, příroda, mnoho možností pro další výlety. Každý si zde přijde na to své a najde si místo, které navštíví nebo kde se mu bude líbit. Přemýšlíte, kde strávíte oněch pár dní? Kde se ubytovat? Doporučujeme elite-stare-splavy.cz! Krásné místo, které nadchne snad každého. A jaké jsou zde možnosti?

„Jsme rozvětvená rodina, rok co rok se scházíme a nejraději máme Máchovo jezero. Když jsme hledali Máchovo jezero ubytování, objevila se nám Staré Splavy a chatová osada Elite. Po první dovolené už nebudeme jezdit nikam jinam! Krásné, čisté chatky, ve kterých je lednička na drobnosti. Jídlo jsme si zarezervovali v jídelně s barem, vždy jsme chodili na obědy a občas na večeře. Mezitím jsme si opekli buřty na ohništi, grilovali nebo šli procházkou na večeři a zase zpátky. Děti se vyblbly na houpačkách, stavěly hrady z písku, občas jsme šli na trampolíny, jednou šlapadla nebo minigolf. Pohodová dovolená, na kterou se rok co rok rádi vracíme. A ubytování na tom má svůj velký podíl“ vypráví nadšeně Ilona.