Další dávka vychytaných aplikací pro operační systém Android je tady. V článku se můžete těšit na skvělý tréninkový program, který z vás udělá silné ženy a muže. Dále si pročistíte hlavu pomocí myšlenkových map, které vám pomohou organizovat své nápady a nakonec po produktivním dni můžete vyrazit s kamarády na pivo.

Domácí posilovna Runtastic Leg Trainer

Jméno Runtastic není ve světe aplikací žádnou novinkou. Stojí totiž za velmi povedenou sportovní aplikací. Novou aplikací této společnosti je Leg Workout Trainer, který vám pomůže procvičit především nohy, ale ani střed těla nezůstane bez povšimnutí. Aplikace v sobě ukrývá přehledný cvičební plán s názornou ukázkou cviků a podrobným návodem. Za základní verzi nic neplatíte. Pokud to však s cvičením myslíte vážně, placená verze stojí 100 Kč a získáte 3 tréninkové úrovně navíc, 50 tipů každý den a odstranění reklam.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Ukliďte ve své hlavě pomocí Mindly

Vytváření myšlenkových map je poslední dobou trendy záležitostí. Pokud patříte mezi jedince, kteří si pamatují více vizuálních podmětů, než běžného textu, je aplikace Mindly ta pravá pro vás. Aplikace umožňuje vkládat vlastní obrázky, upravovat barevnost jednotlivých prvků, vytvářet kategorie a podkategorie nebo přidávat doplňující poznámky. Jednoduché a hlavně intuitivní ovládání ocení všichni, kteří nemají čas a chtějí si vše rychle zaznamenat.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Odpočiňte si s kamarády u Piva

Pivo?! je chytrý název aplikace, kterou přináší společnost Pivovar Staropramen. Tato aplikace vám umožní domluvit se s kamarády, kdy si vyrazíte na jedno orosený. Jednoduše zašlete pozvánku a během pár vteřin zjistíte, zda pozvánku vaši přátelé přijali nebo zrovna dnes nemají čas. Intuitivní uživatelské rozhraní hraje plus pro tuto aplikaci. Jedinou možnou nevýhodou je zadání telefonního čísla při registraci. Jedná se však o bezpečnostní prvek pro potvrzení účtu..

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dripgrind.mindly

Tip: prohlédněte si náš magazín o zvířatech.