Várka chytaných aplikací pro váš chytrý telefon, je opět tady. V dnešním díle se podíváme na přepínání aplikací. Dále se zaměříme na kreativní tvorbu pomocí aplikace, která vám vytvoří tapetu podle vašeho gusta. Poslední aplikace, která nesmí chybět v žádném chytrém telefonu vám ulehčí vstávání do školy či do práce. Pojďme se blíže podívat na tyto tři vychytané aplikace.

Switchr – přepínání aplikací

Jednoduché přepínání mezi aplikacemi vám umožní Switchr. Intuitivně řešený multitasking vám urychlí práci na všem chytrém zařízení. Aplikace obsahuje dva základní styly přepínání – Flow a Slide. Každý z uvedených stylů funguje trošku jinak a uvidíte sami, který vám bude vyhovovat více. Jednotlivé styly si navíc můžete upravit podle svého uvážení. Změnit můžete například rychlost přepínání, mapování gest nebo různé efekty. Aplikace je v základu zdarma. Za rozšířené funkce si budete muset připlatit. Pokud však nejste náročný uživatel, free verze vám bohatě vystačí.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Blur – už žádná nudná tapeta

Po čase se každá tapeta stane nudnou. Co kdyby jste si mohli vytvořit kdykoliv a kdekoliv svoji vlastní originální tapetu? Aplikace Blur je ideálním řešením. Originální tapetu vám Blur vytvoří během pár sekund a vše funguje na jednoduchém principu. Po nahrání vašeho obrázku si vyberete pomocí nástrojů úroveň rozmazání. Pokud budete chtít být perfekcionisté, pořídíte si placenou verzi, která vám pomocí modelu RGB upraví i výsledný obrázek. Aplikace Blur je ideální pro vytváření abstraktních tapet, které se jen tak neomrzí.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Voice Snooze Alarm – skvělý inteligentní budík

Na trhu je spousty aplikací, které vám usnadní ranní vstávání. Voice Snooze Alarm je však trochu jiný. K jeho nastavení a ovládání nepotřebujete nic jiného, než vaše hlasivky. Stačí zvolit frázi, po které se budík vypne. Jestliže to nezvládnete na poprvé, budík se automaticky nastaví na opětovné buzení. Jedinou možnou nevýhodou této aplikace je skutečnost, že musíte být připojeni k WiFi. To však v dnešní době nemusí být takový problém, jak se na první pohled může zdát.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kasumbi.blurfree