Dnešní díl vám přinese tři zajímavé aplikace a každé trochu z jiného soudku. První aplikaci, kterou si představíme nese název Tresorit a pomůže vám s ochranou vašich citlivých dat. Druhá aplikace je Face Swap, která si posledních pár týdnů získává čím dál větší popularitu. Jak již název napovídá, jde o prohození obličejů. Poslední aplikace vám také slibuje hodiny zábavy. Jedná se o hru Jedi Knight Academy Touch a je již teď jasné kolem čeho se děj hry bude motat. Jdeme na to!

Tresorit – vaše date v bezpečí

Aplikace Tresorit slouží k ukládání a sdílení důvěrných dat. Díky cloudovému řešení, budou vaše data v podobě fotografií či jiných souborů v bezpečí. Tresorit pracuje se šifrováním na obou stranách a tak se nemusíte bát, že by se někdo dostal k vašemu tajemství. Výhodou této aplikace je i to, že samotný Tresorit se nedostane k vašemu soukromí. Verze zdarma nabídne až 5 GB dat. Kromě aplikace v mobilu, si můžete stáhnout i verzi pro PC.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Face Swap – zábava na dlouhé zimní večery

Legrační a velmi jednoduchá aplikace vás zabaví na dlouhé hodiny. Face Swap vám z pořízených fotografií, dokáže prohodit obličeje jednotlivých lidí. Zdroje si buď vytvoříte nově pomocí fotoaparátu nebo budete čerpat z již vytvořených fotografií z galerie nebo Facebooku. Aplikace nabízí drobné úpravy, aby konečný výsledek vypadal přesně podle vašeho gusta. .

Aplikaci můžete stahovat zde.

Jedi Knight Academy Touch – naučte se ovládat sílu

Hra Jedi Knight Academy čerpá z herní série Star Wars Jedi Knight Academy. Díky vývojářskému studiu Beleko Games, se vám do rukou dostal výtečný emulátor. Hra se díky přizpůsobení emulátoru pohodlně ovládá a jednotlivé ovládací prvky si můžete kdekoliv rozmístit po obrazovce. Hra se nekouše a nabízí pravidelné ukládání. Pokud jste milovníkem Star Wars příběhů, tato hra vám rozhodně nesmí chybět ve vašem chytrém telefonu.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iddiction.faceswap