Máme tu další díl oblíbeného seriálu – Aplikace pro váš chytrý telefon. V dnešním díle si opět představíme tři aplikace, bez kterých už po dnešním dni nebudete moci existovat. První aplikace vám pomůže s ovládáním hudby během hraní oblíbených her či prohlížením internetu. Druhá aplikace vám pomůže zabít chvilky nudy. Jedná se totiž o temnou hru, která je zároveň poučná. Poslední aplikací vám pomůžeme ušetřit baterii, což se vám při poslechu hudby a hraní her bude jistě hodit. Tak jdeme na to!

SidePlayer – poslouchejte muziku při spuštěné aplikaci

Aplikace SidePlayer vám umožní ovládat svůj hudební přehrávač i v případě, kdy máte spuštěnou jinou aplikaci. Nemusíte minimalizovat hru, nebo jinou aplikaci, kvůli přepnutí písničky. Během hry přesunete prst z pravé na levou stranu. Tímto pohybem se vyvolá vysouvací nabídka s navigačními tlačítky. Můžete tak vše ovládat pomocí jednoduchý gest a ovládání. Základní verze aplikace je zdarma. V případě zakoupení rozšíření získáte mnohem větší možnost úprav a nastavení přehrávání.

Aplikaci můžete stahovat zde

Nightmare: Malaria – temná plošinovka pro dlouhé chvíle

Nightmare: Malarie je temná plošinovka, která vás zavede do krevního oběhu dívky, která je nakažená malárií. Vaším úkolem je dostat se ven a tím vyléčit i nakažené děvče. Hra má velmi ponurou atmosféru a je velmi jednoduchá na plnění úkolů – stačí se pouze vyhýbat komárům. Kromě zábavy, kterou hra nabízí, byla vytvořena především pro osvětu, jak je malárie závažnou nemocí. Hra vám totiž nabízí texty, kde se dozvíte informace o této nemoci, které podlehne denně několik dětí.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Solo Battery Saver – úspora baterie

Solo Battery Saver není jedinou aplikací, která nabízí úsporu baterie. Aplikace nabízí optimální správu baterie. Jedním kliknutím aplikace ukončí zbytečné procesy a prodlouží tak životnost vaší baterie. Kromě toho nabízí řadu úsporných módů či ukazatel stavu baterie v notifikační liště. Hlavní předností je přesný časový ukazatel, který vás informuje kdy dojde k úplnému vybití vašeho zařízení.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psyop.againstmalaria