Dnešní dávka aplikací vás zabaví na delší dobu. Jde totiž o programy, se kterými si skutečně vyhrajete. Jako první se podíváme na zoubek aplikaci Shift, která vám pomůže s úpravou fotografií. Pro plnější zadečky nabídneme aplikaci Butt Trainer, která vám vytvaruje spodní část těla. Na závěr je tu CM Launcher, který přináší bezpečnost a rychlost v jednom kompletním balíčku. Je na čase podívat se pořádně na zoubek těmto třem aplikacím.

Shift – nastavení filtrů

Aplikací, které vám upraví fotografii, je několik tisíc. Málokterá však umí upravit samotné filtry. Jednou takovou výjimkou je aplikace Shift. Její ovládání je snadné a zvládne to naprostý začátečník. Vyberete si fotografii k úpravě, načtete dostupný efekt, který volíte náhodně. Jakmile máte vybraný efekt, pomocí posuvníku si určíte sílu a další vlastnosti efektu. Navíc můžete daný efekt omezit nebo rozptýlit podle vašich potřeb. S aplikací Shift si stoprocentně vyhrajete.

Aplikaci můžete stahovat zde.

CM Launcher – zaměřený na bezpečnost a rychlost

Tato vychytaná aplikace zrychlí spuštění telefonu po restartu či jeho vypnutí. Zároveň se budou vaše aplikace načítat rychleji. Kromě toho máte k dispozici i antivirový program, který ochrání vaše citlivá data, zablokují viry a upozorní vás při instalaci malwaru. Aplikace CM Launcer nabízí i další vychytávky v podobě třídění jednotlivých aplikací či zrychlený přístup k internetu.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Butt Trainer – pro dokonalý zadeček

Formování spodní části těla nikdy nebylo jednodušší. Aplikace je vynikající v případě, že nemáte čas navštěvovat posilovnu. Butt Trainer obsahuje na 50 instruktážních videí a databáze se rozšiřuje. Tréninkové programy jsou vhodné pro absolutní začátečníky, ale i zkušený sportovec se zapotí. Názorná videa vám ukážou jak správně provádět cvik a čeho se vyvarovat. Kromě tréninku obsahuje aplikace i řadu užitečných tipů související s cvičením.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ksmobile.launcher&utm_source=tabulka_aplikaci&utm_medium=zdarma&utm_campaign=stazeni_aplikace

Tip: prohlédněte si náš magazín o zvířatech.