Dnes jsme si připravili zábavné aplikace, které přetvoří vás chytrý telefon na herní konzoli, se kterou si užijete spousty zábavy. Aplikace FlipLip vám pomůže s chatováním s kamarády. Pro všechny muzikanty a milovníky zábavy je připravena aplikace Djay Free. Poslední aplikace vám ukáže podzemní pražského metra. Tak vzhůru do objevování nových aplikací pro Android.

Aplikace FlipLip pro konverzaci s kamarády

Aplikace Messenger, která patří mezi nejpoužívanější chatovací programy na světě, nedávno umožnila vývojářům třetích stran přidávat volně své vlastní pluginy. Není se tedy čemu divit, že se najednou začaly objevovat užitečné pluginy, ale i takové, které byste rádi nikdy nespatřily. Jedním z těch povedených pluginů je FlipLip. Aplikace vám umožní vytvořit fotografii či video, které doplníte o jeden z mnoha legračních efektů. Ty se dají aplikovat buď na samotnou podobu nebo vaší hlavu. Na výběr máte z celé palety krásných kreslených šablon či různých zvuků a upravených hlasů v podobě vdechnutého hélia.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Profesionální muzikant s aplikací Djay Free

Existují různé aplikace pro vytváření a mixování hudby. Jednou z velmi povedených a nejprodávanějších aplikací je Djay Free. Do aplikace lze stahovat hudbu ze Spotify nebo z vaší vlastní galerie. Djay Free nabízí široké úpravy dle libosti. Ať už chcete hudební efekty, ekvalizér či vytváření různých sekvencí, Djay Free je jednoznačnou volbou.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Simulátor pražského metra

Unikátní aplikace s unikátním prostředím. Simulátor pražského metra vám nabídne zmapované prostředí a komletní informace o pražském metru. Konkrétně na lince A si projdete celý kilometrový úsek, který obsahuje 13 stanic. Z pozice strojvedoucího můžete řídit průběh vaší cesty od rychlosti, po otvírání dveří až k rozsvěcení světla. Hra je kompletně v češtině a pokud máte jen trošku rádi vláčky, tak si jí zamilujete.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WAPP.SupwaySimulatorA&utm_source=tabulka_aplikaci&utm_medium=zdarma&utm_campaign=stazeni_aplikace