Máme tu další dávku kvalitních Android aplikací pro váš chytrý telefon. Čeká nás zábava, profesionální focení a trošku kreativity za pomocí doodlingu. Všechny aplikace na vás čekají v Google Play a navíc jsou téměř všechny zdarma. Pojďme se do toho pustit.

Zábavná videa s FailArmy

Spoustu zábavy si užijete s naší první aplikací. FailArmy je světově známý projekt, který v sobě združuje všechna vtipná videa, která kolují na internetu. Tento portál se nedávno rozhodl vydat i svoji mobilní aplikaci. Tu propojíte se svým FailArmy účtem nebo Facebookem a získáváte nová videa. Aplikace funguje v mnoha ohledech jako klasické YouTube. Pokud máte rádi tento zábavný portál a chcete mít nejnovější videa po ruce, rozhodně vám nesmí v telefonu chybět.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Profesionální focení pomocí telefonu – ProShot

Aplikací, které vylepší vaše fotky, existuje nespočet. ProShot však paří mezi ty velmi povedené. Aplikace vám umožní fotit na profesionální úrovni a to díky pokročilým nastavením fotoaparátu. V aplikace lze nastavit ISO, ostření, několik různých režimů, rychlost závěrky nebo intenzitu osvětlení. Tento výčet funkcí však nekončí a aplikace umožňuje spousta dalších skvělých udělátek, které z vás udělají jedničku na Instagramu. Aplikace stvořená pro dokonalé selfie.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Doodle For Messenger

U kreativní činnosti ještě chvíli zůstaneme. Od fotografií se však přesuneme k výtvarnému umění. Aplikace Doodle for Messenger vám umožní kreslit na displej telefonu a výtvory zasílat svým facebookovým přátelům. Můžete kreslit na čisté plátno nebo použít fotografie a ty upravit. K dispozici máte 12 barev a regulátor šířky štětce. Pokud se vám něco nepovede, jednoduchými kroky zpět vše smažete. Výtvory můžete sdílet kromě Messenger i na ostatní aplikacích, jako je e-mail, WhatsApp a další.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riseupgames.proshot2

Tip: prohlédněte si náš magazín pro 50 a více.