Skvělých aplikaci není nikdy dost. Vývojáři nás zásobují dostatečným počtem novinek, které normální smrtelník nemůže stihnout vstřebat. Naštěstí jsme špinavou práci udělali za vás a přinášíme vám tři vychytané aplikace, které nesmíte minout. Podíváme se na aplikaci, která vám usnadní odemykání obrazovky, upravíme si notifikační lištu a nakonec si představíme nejrychlejší prohlížeč pro chytré telefony.

Tap2Lock – odemknutí obrazovky snadno a rychle

Zamykání obrazovky má své mouchy. Některé chytré telefony nejdou odemknout bez pomoci hardwarového tlačítka. Existují sice chytré telefony, které se odemykají pomocí poklepání na displej, ale není jich mnoho. Naštěstí existuje aplikace Tap2Lock, která vám s vypínáním obrazovky pomůže. Stačí jen dvakrát poklepat na displej a obrazovka se aktivuje. Výhodou této aplikace je i skutečnost, že nevyžaduje instalaci alternativního launcheru.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Snap – widget ve vaší notifikační liště

Velmi užitečnou aplikací je Snap, která dokáže kterýkoliv widget dát do notifikační lišty. Práce s aplikací je velmi snadná a zvládne ji každý začátečník. Pouze si vyberete widget, který si chcete umístit to lišty, a přidáte jej tlačítkem „+“. Dále si zvolíte, jakým způsobem se aktivují jednotlivé widgety nebo si zredukujete plynulost zobrazení. Snap je v základní verzi zdarma, má však omezení na tři widgety. Za plný přístup zaplatíte 60 Kč.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Rbrowser – nejrychlejší prohlížeč pro Android

Operační systém Android se může chlubit širokou nabídkou internetových prohlížečů. Jenže ne všechny prohlížeče jsou dostatečně kvalitní a mají svůj smysl. Tento problém se však netýká prohlížeče Rbrowser, který patří mezi nejrychlejší prohlížeče na trhu. Kromě rychlosti prohlížení, aplikace nabízí i několik funkcí, jako je anonymní prohlížení či jednoduché přepínání mezi záložkami. Rbrowser je zkrátka vychytaný prohlížeč.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tap2lock.app&utm_source=tabulka_aplikaci&utm_medium=zdarma&utm_campaign=stazeni_aplikace