Další dávka skvělých Android aplikací vás krásně zahřeje na duši. Jarní čas je ideální k tomu, jak se stát opravdovým fanouškem Star Wars. Pro milovníky produktivity je tu Rychlý zápisník a pro kreativce je tu malířské plátno.

SW Battlefront Companion pro milovníky Star Wars

Nemusíte být nutně zapřísáhlý fanoušek, abyste si tuhle aplikaci nezamilovali. SW Battlefront Companion nemá téměř nic společného s novým filmem, ale za to má společného vše s hrou od EA – Star Wars Battlefront. Aplikace vám pomůže orientovat se ve hře a získáte absolutní přehled o všem, co potřebujete znát ve světě Star Wars. Ať už chcete vědět informace o vaší postavě nebo potřebujete vědět, zda jsou vaši kamarádi on-line, tato aplikace vám to poví.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Rychlý zápisník

Jak už samotný název napovídá, Rychlý zápisník vám pomůže uchovat všechny vaše myšlenky a úkoly pohromadě. Tato aplikace je přímo stvořená pro produktivní osoby nebo ty, kteří až moc často zapomínají a chtěli by to napravit. K tvorbě poznámky stačí kliknout na symbol „+“, sepsat poznámku a následně aplikaci ukončit. Text se automaticky uloží. Pokud vytváříte za den příliš mnoho poznámek, nemusíte se bát, že se v nich budete ztrácet. Jednoduše vše můžete střídat do složek nebo je pomocí lupy vyhledat. Dále je možné filtrovat podle data nebo jména. Aplikace navíc nabízí i změnu velikosti písma či pozadí aplikace.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Kreslící plátno – Inkboard

Inkboard ve vás probudí kreativitu. Aplikace vám umožní kreslit přímo na displeji vašeho zařízení. Můžete využít prázdného papíru nebo obrázku z galerie. K dispozici máte širokou paletu nástrojů od tužek, pastelek až po fixy, zvýrazňovače nebo propisky. V případě omylu, se lze několik kroků vrátit zpět. Inkboard je tak jednoduchý nástroj na kreslení pro váš chytrý telefon. Výtvor si navíc můžete uložit a poslat přátelům nebo jej použít jako tapetu.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Zdroj obrázku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inkboard.app

Tip: Prohlédněte si náš magazín pro maminky.