Chcete prodloužit životnost svého chytrého telefonu? Pak by vám rozhodně neměla chybět aplikace Screen Off. Další aplikace, která na vás čeká v našem seriálu nese název Rohlík a dopraví vám nákup až před váš práh.

Poslední aplikace vám zase hezky a přehledně organizuje čas. Tak si je pojďme všechny postupně představit.

Chraňte svůj telefon pomocí aplikace Screen Off

Nedávné šetření odhalilo, že za den stiskneme vypínací tlačítko na telefonu zhruba 200 krát. Telefon je však připraven na zátěž kolem 100 000 stisknutí. Pokud si vše dobře spočítáte, vyjde vám za jak dlouho vám odejde ono tlačítko. Naštěstí autoři aplikace Screen Off mysle jí na své telefony a chtějí je ochránit. Asi už tušíte, k čemu aplikace slouží. Screen Off vám pomůže vypínat a zapínat obrazovku bez stisku vypínacího tlačítka. Jednoduše stačí aplikaci zapnout nebo vypnout.

Screen Off stahujte zde.

Otesánek byl tleskal nadšením

Nemáte čas nebo se vám prostě nechce jít nakoupit? Pak využijte aplikaci Rohlík, která funguje na stejném principu jako webové stránky Rohlík. Do virtuálního košíku si vložíte potraviny, které si chcete koupit a během 90 minut máte vše doma. Aplikace je jednoduchá a přehledná. Během pár vteřin si na ní zvyknete. Minimální cena za nákup pro odvoz je 500 Kč, což může být trošku nepříjemné, ale pokud nakoupíte jednou za týden, určitě se do tohoto limitu budete vejít.

Rohlík stahujte zde.

Organizujte si práci na úrovni

Jednoduchý a krásný organizátor všech pracovních a osobních úkolů. Na displeji telefonu se vám zobrazí všechny povinnosti, které vás čekají. Uživatelské rozhraní Swipes je rozděleno do tří základních kategorií – Naplánované úkoly, aktuální úkoly a dokončené úkoly. Pokud tedy hledáte hezky, plynulý a přehledný To-Do list, tak Swipes je ten pravý pro vás.

Swipes stahujte zde.

Tip: prohlédněte si náš motoristický magazín.