Mílovými kroky se blíží léto a s ním spojené dovolené, různé večírky, festivaly, párty. To všechno bývá spojeno s letními flirty a letními láskami. Pokud jste právě single a přemýšlíte, že si dopřejete nezávazné dobrodružství, pak je léto ideální doba. Chcete se však jen pobavit a neskončit se zlomeným srdcem? Pak pro vás máme pár rad, jak letní lásku ustát.

Chopte se své šance

Léto je jako dělané pro nejrůznější akce. Festivaly, pikniky, koncerty, grilování, večírky, dovolené a podobně, toho všeho si v létě můžete dostatečně užít. A na takovýchto akcích můžete poznat spoustu lidí. Mezi nimi může být i ten, který bude pro vaši letní lásku ten pravý. Neseďte proto doma a vyražte ven mezi lidi.

Zbytečně neplánujte

Ženy často a rády plánují, takže jdou-li na první rande s někým, kdo se jim líbí, už jej v duchu seznamují s rodiči, plánují první společnou dovolenou a ví přesně, jaké závěsy si pořídí do společného bytu. Plánování je však zabijákem letní lásky. Nechce věci plynout, nepřikládejte jim velkou důležitost, zvláště jde-li o letní lásku. Když skončí léto a s ním i vaše letní láska, vám mohou zůstat oči pro pláč a také plány do budoucna.

Nic nepřehánějte

Jdete na večírek s cílem se seznámit? Ale když to neklapne, odcházíte zklamaná. Nebo jednoduše nemáte náladu flirtovat a být okouzlující? Pak nic nepřehánějte a nic nedělejte násilím. Vy jste ti, co řídíte svůj život a vše, co se v něm odehrává. Máte prostě pocit, že ten, se kterým si celý večer povídáte, není ten pravý pro vaší letní lásku? Pak raději odejděte domů sama.

Konec s létem

Letní láska je koncipována na pár chvil, maximálně na léto. Letní láska bývá často z jiného města, státu, takže je vždycky dobré jít do tohoto dobrodružství s vědomím, že tento vztah je časově omezen. Ano, můžete se to sebe bláznivě zamilovat a překonat všechny překážky, nicméně většina letních lásek končí s návratem do reality. Nic si od toho neslibujte.

Tip: Prohlédněte si náš magazín pro ženy.