Léto je v plném proudu, ale to neznamená, že by se neukázaly nové aplikace pro chytrý telefon. Dnes se zaměříme na skvělé aplikace, které vám pomohou do plavek. Ať už potřebujete zhubnout, posílit svaly nebo si jen hlídat stravu.

Naše aplikace vám pomohou ve všech ohledech a budete se divit, že jste bez nich mohli být.

Movesum

Aplikace Movesum je doplňkem vynikajícího nástroje Google Fit. Aplikace čerpá data nasbíraná v Google Fit, které následně zobrazí v minimalistickém designu a ukáže vám, kolik jste spálili za den kalorií. Nejedná se však o nudné zobrazení čísel a statistik, ale hravou formu. Aplikace vám zobrazí kalorickou hodnotu, kterou jste spálili a tu doplní o různé potraviny. Zjistíte tak, kolik jste zhubli hamburgerů, vína nebo jestli si můžete dát jablko. Šikovná aplikace, která má svěží design a hravé prostředí.

Aplikaci stahujte zde.

We Run by Sony

Rádi hledáte, ale nemáte žádného parťáka? To nevadí! Aplikace We Run od Sony vám přiřadí virtuálního kamaráda z druhé strany země. Internetové připojení skrze aplikaci propojí běžce z druhé polokoule, který má podobné cíle, jako vy. Každý běháte sám, ale současně se kontrolujete a hlídáte. Zároveň se můžete domluvit na čase dalšího běhu nebo si nezávazně pokecat o životě. Aplikace We Run sice nenahradí opravdového kamaráda, ale nikdy nevíte, kdy se z virtuálního přátelství nevyklube něco víc.

Aplikaci stahujte zde.

Fitness Calculator

Aplikace Fit(X) je šikovným pomocníkem, který poskytuje hned několik nástrojů najednou. V aplikaci se můžete inspirovat cvičením, jídelníčkem nebo přísunem makronutrientů či tekutin. Tato aplikace je zajímavá kromě bohatého obsahu i krásným designem, který je přehledný a usnadňuje ovládání. Pokud si tedy chcete udržet své tělo fit, Fitnes Calculator nesmí ve vaší sbírce chybět.

Aplikaci stahujte zde.

Tip: Prohlédněte si náš magazín o přírodní léčbě.