Bára Poláková je momentálně maminka na plný úvazek. I tak však nezahálí a během svých mateřských povinností si najde čas na novou písničku a dokonce i klip. Její nový klip k písničce Krosna je velmi originální a optimistický. Působí hravě a nápad, který Bára použila je velmi originální. Kromě nového videoklipu připravuje také celé album.

Dvě děti

Bára nedávno přivedla na svět druhou holčičku, ovšem to jí nebrání věnovat se své kariéře. Kromě péče o dvě děti stíhá natočit klip, připravovat své druhé album a mihnout se také ve filmu. Její písničky jsou oblíbené, zejména pak Nafrněná, Kráva nebo Generace. S těmito songy byl její debut velmi úspěšný, což potvrzují i ceny Anděl. Bára neusíná na vavřínech a snaží se svým fanouškům přinášet opět nové a nové věci. Konkrétně teď je to písnička Krosna, která se dočkala i vizuální podoby.

Japonská režie

Režie klipu se ujal mladý japonský režisér Kosuke Sugimota. Ten se specializuje na animaci a její synchronizaci s hudbou. Ke klipu vybral neotřelou kombinaci, kdy natočil záběry reálných herců a přidal klasické i počítačové animace a digitální postprodukce. Herci se normálně natáčeli ve studiu, následně vznikala digitální animace, točilo se video s Bárou a následně se vše vsadilo do animace. Jde o náročnou techniku.

Nová deska a film

Kromě klipu začíná Bára pomalu pracovat na novém albu. Bude rovněž koncertovat, avšak letos jí fanoušci uvidí velmi málo, během tohoto roku bude koncertů maximálně deset. Sama zpěvačka se chce soustředit na nahrávání nového alba a na svou rodinu. Na konci listopadu jde do kin film Kvarteto, kde tuto populární zpěvačku uvidíte v jedné z hlavních rolí. Bára toho má před sebou opravdu mnoho.