Alcatraz nemusí být jen slavné vězení v USA, ale i váš chytrý telefon. Přinášíme vám vychytané aplikace k uzamčení vašeho chytrého telefonu s operačním systémem Android. Opět se jedná o praktické aplikace, které kromě skvělých funkcí, mají i vybroušený design. Pojďme se podívat, co jednotlivé aplikace nabízí.

Lockdown Pro

Aplikace Lockdown Pro vám zamkne telefon na deset západů. K dispozici máte hned několik možností, jak uzamknout váš telefon. Vybrat si můžete klasickou číselnou kombinaci, nakreslit vzor nebo využít kalkulačku, kde si můžete namačkat co chcete. Zajímavou a velmi užitečnou funkci je „Fake Cover“. Tento speciální mód simuluje pád aplikace a tím pádem zabrání k přístupu citlivých dat, ale přesto není jasné, že používáte speciální aplikaci pro zamykání.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Tip pro vás: Xiaomi telefóny

Knock Lock

Pár let zpátky způsobila jedna aplikace velký rozruch. Fungovala přitom na velmi jednoduchém principu. Na zhasnutý displej jste poklepali a on se spustil. Nyní je k dispozici aplikace, která má zcela opačný účinek. Aplikace Knock Lock uzamkne telefon poklepáním na displej. V nastavení si zvolíte plochu, na kterou budete poklepávat pro uzamknutí telefonu. Nastavení je velmi jednoduché a intuitivní. Zvládne to naprosto každý.

Aplikace můžete stahovat zde.

LokLok

Aplikace LokLok nabízí sdílenou zamykací obrazovku. Cože? No jednoduše na sdílíte svojí uzamknutou plochu ostatním uživatelům. Tedy kamarádům, kteří také používají aplikaci LokLok. Jakmile máte zamčený telefon, můžete dvakrát poklepat na obrazovku a dostanete se do speciálního módu, ve kterém můžete kreslit, přidávat fotky nebo psát. Vše co nakreslíte na svoji plochu, se zobrazí během pár okamžiků na ploše kamarádů. To funguje i v opačném směru. Jedná se o vtipnou a originální možnost, jak si zamykat svůj chytrý telefon.

Aplikaci můžete stahovat zde.