V dnešním díle se podíváme na vylepšené notifikace. Jednotlivé aplikace přináší praktická, zábavná a originální řešení, jak si nechávat zobrazovat jednotlivé události. Některé aplikace jsou více praktické, jiné cílí spíše na originalitu. Posuďte sami, která se vám nejvíce zamlouvá.

C-Notice

Aplikace C Notice vám zobrazí na displeji plovoucí okénko se všemi zmeškanými událostmi. Odpadne vám tak stahování notifikační lišty. Vše máte přehledně přímo na displeji. V nastavení aplikace si můžete upravit umístění okénka, dobu zobrazení, barvy a spousty dalšího. Další výhodou aplikace je, že veškeré události můžete vyřizovat rovnou z plovoucího okénka. Stačí na ně poklikat.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Notif Widget Notifications

Aplikace Notif Widget Notifications je dalším způsobem, jak si upravit upozornění vašeho Androidu. Tato appka nabízí zobrazovat, rozbalovat, upravovat a mazat upozornění na domovské obrazovce v podobě widgetu hodin. Vše je však možno nastavit a hodiny lze skrýt. Aplikace tedy nabízí další způsob, jak si nechat veškeré upozornění zobrazit přímo na displeji a rovnou na ně reagovat bez potřeby stahovat lištu.

Aplikaci můžete stahovat zde.

Flash Notification

Další zajímavou a originální aplikací je Flash Notification. Jak již samotný název aplikace napovídá, půjde o využití LED blesku vašeho chytrého telefonu. V nastavení aplikace si můžete jednoduše vytvořit pravidla pro aktivování LED diody v případě příchozího telefonu, SMS zprávy, notifikace aplikace a dalších upozornění. Jakmile si vše nastavíte, tak kdykoliv vám přijde SMS nebo jiné upozornění, LED dioda se začne problikávat a tím vás upozorní. Je to jednoduchý a velmi originální způsob, jak nic nezmeškat a udělat si domácí diskotéku.

Aplikaci můžete stahovat zde.