Chytrý telefon je užitečné zařízení, které využíváme několikrát za den. V těžkých chvílích se na něj můžeme spolehnout a vždy nás vytáhne z problémů. Z toho důvodu se o něj musíme hezky starat a zbytečně ho nezatěžovat nepořádkem, slabou baterií nebo zbytečnými aplikacemi či malou pamětí.

Máme pro vás užitečné aplikace, které vám pomohou s úklidem vašeho chytrého telefonu a navíc vám zanesou trochu toho pořádku i do osobního života.

Castro

Tato užitečná aplikace vám odhalí kompletní parametry vašeho zařízení. Přehledné kategorie vám vypíšou vše, co potřebujete o svém chytrém zařízení vědět. Graficky přívětivé rozhraní a jednoduché ovládání je další plus této povedené aplikace. Při spuštění aplikace uvidíte základní informace o zařízení, jako je název, výrobce, verze OS, IMEI apod. Rozkliknutím dalších kategorií se vám zobrazí hodnota CPU, Kernel, baterie, paměť, síť nebo fotoaparát. Máte tak krásný přehled o všem, co potřebujete vědět.

Aplikaci stahujte zde.

Cleaner – Speed Booster

Univerzální čistič vašeho zařízení. Zhruba tak se dá v rychlosti popsat aplikace Cleaner – Speed Booster. Aplikace dokáže vaše zařízení zrychlit o několik procent. Ukončí všechny zbytečné procesy, odstraní přebytečné soubory, historii vašeho prohlížeče, odinstaluje aplikace nebo ukončí přeinstalované programy. Navíc dokáže navýšit herní výkon vašeho chytrého telefonu až o 20%. Pokud investujete do této aplikace 20 Kč, zbavíte se otravných reklam. To se za rychlejší a spolehlivější telefon vyplatí.

Aplikaci stahujte zde.

Ready Contact List

Skvělá aplikace Ready Contact List vám se sympatickým rozhraním a krásnou grafikou ulehčí práci při příchozích hovorech. Dříve, než je přijmete, si můžete zjistit informace o veškerých událostech, které máte spojené s volající osobou. Pokud hovor odmítnete, zobrazí se vám řada zkratek pro odpověď prostřednictvím emailu či SMS. V základu je aplikace zdarma. Se zakoupením Pro verze získáte řadu funkcí navíc (témata, vyzváněcí melodie, zrušení reklam, prediktivní dialer).

Aplikaci stahujte zde.