Přemýšlíte, že si uděláte hezký večer, s dobrým vínem a pustíte si k tomu také film? Jenže nevíte, jaký si pustit. Je opravdu mnoho filmů různých žánrů. My pro vás máme tipy na dobré komedie, které si můžete pustit. Určitě si z našeho výběru vyberete i vy!

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

V tomto díle se opět vrací dobrodruh Jack Sparrow. Štěstěna se k němu opět obrátila zády a ocitá se tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů. Jack má jedinou naději na přežití, musí najít bájný Poseidonův trojzubec, na pomoci však bude potřebovat Carinu a Henryho. Jak tohle celé dopadne?

Psí poslání

Všichni pejsci jednou přijdou do nebe, avšak předtím musí splnit své poslání. Film je na motivy stejnojmenného knižního bestselleru. Jde o velmi zajímavý a citový příběh o hledání smyslu psího života vedle člověka. Děj je vyprávěn psíma očima s použitím typického psího myšlení.

Holky na tahu

Nejlepší pařby začínají obvykle tak, že se vám na ně nechce nebo legendární větou „jen na chvíli, zítra vstávám do práce….“. Film holky na tahu ukazuje pětici nejlepších kamarádek z vysoké školy, které uspořádají víkendové setkání po deseti letech. A že to bude hodně divoké setkání, kde se objeví spousta alkoholu a striptér, to je víc, než jasné. Co všechno se však na tomto tahu stane?

Všechno nebo nic

Romantická komedie o dvou svérázných ženách a jejich problémech s muži. Linda a Vanda jsou kamarádky na život a na smrt, mají po třicítce, vedou malé knihkupectví. Každá je však úplně jiná, jedna je praktická, vzdělaná, rozvedená. Druhá bezdětná, živelná a svobodomyslná. Obě však mají jedno společné, hledají toho pravého. Jak jejich hledání dopadne? Jak se nakonec Linda rozhodne? To se dozvíte, když si Všechno nebo nic pustíte.